Deloitte uhonorowany tytułem Firmy Podatkowej Roku

Informacja Prasowa - 17.05.2019
107

Deloitte uhonorowany tytułem Firmy Podatkowej Roku

W prestiżowym konkursie European Tax Awards, organizowanym przez magazyn International Tax Review, Doradztwo Podatkowe Deloitte w Polsce zdobyło tytuł Firmy Podatkowej Roku. W sumie Deloitte w regionie CE zdobył 4 nagrody, w tym również tytuł Firmy Podatkowej Roku w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

-Nagrody European Tax Awards są wręczane od piętnastu lat. Otrzymują je firmy, które mogą pochwalić się przełomowymi projektami w zakresie podatków, a ich działalność znajduje odzwierciedlenie w satysfakcji klientów. – Pozycja firmy Deloitte w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej staje się coraz silniejsza. Jesteśmy liderem na rynku doradztwa podatkowego, czego dowodem jest nagroda przyznana przez International Tax Review  – mówi Krzysztof Moczulski, Partner Zarządzający w Dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego Deloitte w Polsce i Europie Środkowej. – Rozwój naszych pracowników, ich kompetencje oraz zaangażowanie pozwalają świadczyć nam usługi najwyższej jakości, pomagając naszym klientom w osiąganiu celów biznesowych– dodaje.

W tegorocznym finale konkursu ITR European Tax Awards 2019 Deloitte został wyróżniony dwoma prestiżowymi nagrodami: Firma Podatkowa Roku w Polsce oraz Firma Podatkowa Roku w Europie Środkowej i Wschodniej. Ostatnim wyróżnieniem organizatorzy rankingudocenili dokonania Deloitte w Bułgarii, Czechach, Rumunii, Słowenii i Słowacji.

Redakcja International Tax Review przyznała również tytuł National Transfer Pricing Firm of the Year oddziałowi Deloitte na Węgrzech za działalność w obszarze doradztwa w zakresie cen transferowych. Także Deloitte na Litwie, Łotwie i w Estonii otrzymał analogiczne wyróżnienie za działalność w regionie państw bałtyckich.

International Tax Review (Międzynarodowy Przegląd Podatkowy) jest wydawcą prestiżowych, cieszących się uznaniem specjalistów publikacji z dziedziny podatków. Prezentuje zarówno najważniejsze wiadomości podatkowe ze świata, jak i analizy z zakresu podatków dochodowych, pośrednich, cen transferowych, sporów sądowych oraz podatków międzynarodowych. Do ważniejszych publikacji ITR zaliczają się World Tax Review – przewodnik po najlepszych firmach doradztwa podatkowego oraz Guide to World’s Leading Tax Advisors.

Nagrody ITR przyznawane są firmom, które w swoim portfolio w danym roku kalendarzowym, mogą się poszczycić najbardziej innowacyjnymi, przełomowymi i wartościowymi projektami. Zgłoszenia do rankingu są weryfikowane przez dziennikarzy ITR, którzy przez wiele miesięcy zbierają informacje o rynku, opinie klientów i profesjonalistów.

 

Comments

comments

107
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...