Deloitte Polska został wyróżniony za wspieranie klientów w działaniach sustainability

Informacja Prasowa - 06.12.2019
160

Deloitte Polska został wyróżniony za wspieranie klientów w działaniach sustainability

Deloitte Polska zdobył nagrodę Sustainable Economy Awards w kategorii firm doradczych, przyznawaną w ramach Sustainable Economy Summit. Firma otrzymała tytuł Lidera Doradztwa dla Zrównoważonego Rozwoju. Została doceniona za efektywne działania pomagające klientom pozytywnie wpływać na otoczenie gospodarcze, społeczne i ekonomiczne.

 Kapituła doceniła Deloitte Polska za najwyższy poziom projektów przygotowujących firmy i instytucje sektora publicznego do lokalnych i globalnych wyzwań społeczno-ekonomicznych. Firma doradcza zawdzięcza wygraną wieloletniemu efektywnemu wspieraniu klientów w proaktywnym zarządzaniu ich wpływem na otoczenie.

Zrównoważony rozwój to już nie jest pieśń przyszłości, o której może kiedyś warto by pomyśleć. To się dzieje tu i teraz. I nikt za nas tego nie zrobi. Jesteśmy dumni, że tak szacowne grono jury dostrzegło i doceniło doświadczenie oraz wysiłki Deloitte. Tytuł Lidera Doradztwa to powód do dumy i motywacja do dalszej pracy – mówi Irena Pichola, Partner w Deloitte, Lider zespołu ds. zrównoważonego rozwoju w Europie Środkowej.

Pomagają, by zwyciężać

Zespół ekspertów Deloitte Polska od lat specjalizuje się w analizach łączących zagadnienia ekonomii i zrównoważonegorozwoju, a także stosowania narzędzi ekonomicznych do analiz problemów w różnych dziedzinach, takich jak np. walka ze smogiem czy gospodarka odpadami. Proponowane rozwiązania dostosowuje do specyfiki i skali działania danej organizacji, uwzględniając związane z jej funkcjonowaniem ryzyka, potrzeby i oczekiwania interesariuszy.

Dostrzegając zmieniające się otoczenie społeczne i biznesowe, Deloitte spełnia oczekiwania klientów, oferując szerokie wsparcie m. in.: w raportowaniu zintegrowanym i pozafinansowym według międzynarodowych standardów, zarządzaniu i raportowaniu wpływu organizacji na otoczenie, budowaniu strategii zrównoważonego rozwoju, planowaniu działań dotyczących obniżania śladu środowiskowego, w tym emisji gazów cieplarnianych. Oferta dotyczy również zarządzania w oparciu o wartości etyczne, projektowania odpowiedzialnych łańcuchów dostaw, a także zrównoważonej oraz technologicznej transformacji miast i regionów. W ostatnich latach zespół Deloitte zrealizował kilkaset projektów dla klientów prywatnych i publicznych w Polsce oraz krajach Europy Środkowej.

Prestiżowe wyróżnienie

Sustainable Economy Awards to projekt, który ma podkreślać znaczenie zaangażowania polskich przedsiębiorców we wdrażanie idei zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu. W skład kapituły wchodzą wybitne osobistości zaangażowane w obszar zrównoważonego rozwoju, przewodniczy jej prof. Michał Kleiber, Wiceprezes Europejskiej Akademii Nauk i Sztuk oraz Prezydent organizacji ECCOMAS. Organizatorem wydarzenia jest Executive Club, organizacja biznesowa zrzeszająca przedstawicieli top managementu. Klub integruje elity biznesowe oraz służy budowaniu relacji i rozwojowi polskiego biznesu. Jest to pierwsza i największa organizacja o takim profilu w Polsce, o ugruntowanej pozycji zbudowanej w oparciu o współpracę z najważniejszymi podmiotami rynkowymi z kraju i z zagranicy.

Comments

comments

160
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...