Decathlon prezentuje wakacje lepsze o sport

Informacja Prasowa - 09.06.2022
51

Najważniejsze by spędzać czas, najlepiej aktywnie.

Decathlon prezentuje wakacje lepsze o sport

Wielu z nas odlicza dni do początku upragnionych wakacji. Morze czy góry? To bez znaczenia! Najważniejsze, aby być razem i świetnie spędzać czas, najlepiej aktywnie.

Przed nami długo wyczekiwane wakacje i zasłużony odpoczynek. To świetna okazja, aby wypocząć na łonie natury lub poszaleć w wodzie. Kiedy jak nie teraz spróbować nowych sportów lub wybrać się gdzieś z najbliższymi i przeżyć niezapomnianą przygodę? Podczas wszystkich wakacyjnych aktywności doskonale sprawdzą się sprzęty Decathlon. Zwłaszcza, że w Decathlonie pracują sami pasjonaci sportu, którzy chętnie podpowiedzą, co wybrać i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Dla tych, co wolą góry

Na miłośników plenerów czeka prosty w montażu namiot dla całej rodziny (Quechua Air Second 4.1 F&B) – zmieszczą się w nim nawet cztery osoby. Co ważne, namiot jest pompowany, łatwo się rozkłada i został wykonany według technologii Fresh&Black, gwarantującej chłód i zaciemnienie. Z takim sprzętem nie trzeba się o nic martwić. Na biwaku może się także przydać plecak izotermiczny Quechua NH 100 Ice Compact 30 l. Dodatkowo, w Decathlonie dostępna jest również szeroka oferta odzieży trekkingowej, w tym np. spodni, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Dla tych, co wolą wodę

Ci, którzy kochają wodę, powinni natomiast sięgnąć po deskę SUP o wysokiej stabilności, np. deskę turystyczną stand up paddle pneumatyczną Itiwit X100 11′. To idealne rozwiązanie nie tylko dla początkujących, ale i średniozaawansowanych. Kompaktowy model po złożeniu mieści się do torby w formie plecaka. Do deski warto też dobrać wiosło, pompkę oraz kamizelkę asekuracyjną. W Decathlonie można również znaleźć szeroki wybór strojów kąpielowych – zarówno do opalania, jak i bardziej aktywnego spędzania czasu na plaży. Fani snorkelingu docenią natomiast maski Easybreath, które pozwolą podziwiać podwodne krajobrazy oraz niezwykle praktyczne buty aquashoes.

 

Comments

comments

51
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...