Decathlon partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Informacja Prasowa - 10.09.2021
29

Decathlon partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Decathlon partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Wraz ze startem sezonu 2021/22 marka Decathlon została partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Sieć sklepów i producent sprzętu sportowego m.in. przekaże produkty do testów dla sportowców. Celem partnerstwa jest zwiększenie zainteresowania Polaków sportem.

Decathlon oferuje swoje produkty na polskim rynku już od 2001 roku. Na terenie naszego kraju powstało do tej pory 60 sklepów Decathlon, w których znajduje się wyposażenie do ponad 90 dyscyplin sportowych, w tym do futsalu. W Decathlonie można znaleźć m.in. buty do gry na hali oraz odzież do codziennego użytku sportowego, w tym koszulki, spodenki czy getry.

Cieszymy się, że marka Decathlon została partnerem sportowym STATSCORE Futsal Ekstraklasy – mówi Maciej Karczyński, Prezes Zarządu Futsal Ekstraklasa. – Nasi zawodnicy podczas turnieju Wilanów Futsal Cup mieli już szansę przetestowania piłki marki Kipsta należącej do Decathlon i przekonali się o jej świetnej jakości – dodaje Karczyński.

Jesteśmy podekscytowani partnerstwem ze STATSCORE Futsal Ekstraklasą – mówi Dariusz Berger, Lider Piłki Nożnej Decathlon Polska. – To dla nas możliwość dotarcia do osób, które kochają futsal i regularnie uprawiają tę dyscyplinę. Dzięki naszej współpracy będziemy rozwijać ten sport w Polsce, a także tworzyć jeszcze lepsze sprzęty dedykowane futsalowi – dodaje Berger.

Comments

comments

29
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...