Debata prezydencka w Wirtualnej Polsce

Informacja Prasowa - 02.04.2020
284

Debata prezydencka w Wirtualnej Polsce

Debata prezydencka w Wirtualnej Polsce

 W czwartek, 2 kwietnia, na Stronie Głównej WP odbędzie się debata kandydatów w wyborach prezydenckich. Ze studia poprowadzą ją Agnieszka Kopacz i Sebastian Ogórek, goście programu zostaną połączeni zdalnie. Emisja o godzinie 14:00.

Gośćmi programu będą Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń i Krzysztof Bosak. Emisja programu na Stronie Głównej WP w czwartek, 2 kwietnia, o godzinie 14:00.

Prowadzący Agnieszka Kopacz i Sebastian Ogórek będą zadawać pytania kandydatom zgodnie z alfabetyczną kolejnością, a nowe pytanie będzie kierowane do następnej osoby z listy. Każdy gość na odpowiedź będzie miał maksymalnie 90 sekund.

Z jednej strony jesteśmy w kulminacyjnym punkcie kampanii wyborczej, a z drugiej życie polityczne ze zrozumiałych względów uległo zawieszeniu. Do tego coraz mocniej wybrzmiewają argumenty za przełożeniem terminu wyborów. I właśnie do zmierzenia się z tym tematem zaprosiliśmy wszystkich kandydatów – mówi Piotr Mieśnik, p.o. redaktora naczelnego WP i dodaje – Liczymy i do ostatniej chwili będziemy czekać na przyjęcie zaproszenia ze strony Prezydenta Andrzeja Dudy, z którego sztabem jesteśmy w kontakcie. Uważamy, że głos głowy państwa zdecydowanie powinien wybrzmieć przy tak istotnej dla Polaków sprawie.

Kandydaci zmierzą się również z najczęściej poruszanymi kwestiami, które dotyczą organizacji wyborów, możliwych konsekwencji i rozszerzanych rozwiązań, jak np. możliwość głosowania korespondencyjnego. Dziennikarze zapytają też o opinię na temat wprowadzanej tarczy antykryzysowej.

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...