Internauci musieli stopić blok lodu, żeby poznać datę premiery 7 sezonu „Gry o Tron”!

Redakcja PR - 10.03.2017
226

Fani poznali oficjalną datę premiery 7 sezonu "Gry o Tron" podczas transmisji live na Facebooku!

Producenci „Gry o Tron” zaprezentowali datę premiery popularnego serialu w oryginalny i niespotykany sposób.  Na oficjalnym profilu Facebook Game of Thrones 9 marca rozpoczęto transmisja live, na której mogliśmy zobaczyć wielki blok lodu, pod którym ukryto datę premiery. Tylko od Internautów zależało jak szybko go roztopią i poznają datę emisji 1. odcinka nowego sezonu. W momencie, gdy w komentarzu pod video napisano  „OGNIA!” na lód został wypuszczany coraz bardziej intensywny płomień. 

 

Popularność transmisji live spowodowała problemy techniczne i została kilkukrotnie przerwana. Na szczęście szybko rozwiązano usterkę i fani serialu mogli ponownie zwiększać moc płomienia, przez co jeszcze szybciej dowiedzieli się, że premiera 7. sezonu Gry o Tron odbędzie 16 lipca 2017 r. 

W oczekiwaniu na prezentację terminu premiery 7. sezonu Gry o Tron fani mieli możliwość obejrzenia filmików nagranych przez bohaterów serialu, którzy zachęcali do udziału w transmisji. Po zakończeniu wydarzenia, uczestnikom transmisji na Facebooku, którym udało się stopić lodowy mur pogratulował odtwórca roli Lorda Davosa Seaworth’a – aktor Liam Cunningham.

 

 

Comments

comments

226
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...