Darmowa konferencja marketingowa na trzecie urodziny More Bananas

Informacja Prasowa - 14.05.2019
237

Darmowa konferencja marketingowa na trzecie urodziny More Bananas

Zaczynali od social mediów. Dziś tworzą m.in. strategie komunikacyjne, kampanie content marketingowe, strony www i dzielą się swoim doświadczeniem na konferencjach czy szkoleniach. Nie bez powodu hasłem tej krakowskiej agencji jest #KarmimyWiedzą! More Bananas ma duży dystans do siebie i często wywołuje pozytywne emocje, dlatego jak ulał pasuje do nich też hasztag #KarmimyEmocjami.

Krakowska agencja chce świętować trzecie urodziny wspólnie z klientami, współpracownikami i przyjaciółmi podczas mini konferencji marketingowej.

21 maja spotykamy się w Hevre. W programie oprócz tortu urodzinowego i gier integracyjnych, są prelekcje osób z zespołu. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem m.in. z analityki w social media, influencer marketingu, tworzenia lolkontentu czy narzędzi i procesów w zarządzaniu projektami. Zapraszamy – informuje Sławek Nowak, CEO More Bananas.

Wstęp na spotkanie jest darmowy. Obowiązują zapisy na stronie mburodziny.evenea.pl.

Kolejny rok działalności dla More Bananas to nowe wyzwania. Zespół powiększył się o new business i content managera. Do grona klientów dołączyli m.in. Ustronianka i Sanity.

Trzecie urodziny świętujemy aktywnie! Pomimo obsługi kilkudziesięciu klientów, budowania wielu strategii i zarządzaniu całą firmą, znalazł się czas na organizację mini konferencji marketingowej. Nie zwalniamy tempa. Nadal chcemy karmić wiedzą i emocjami – komentuje Anna Ledwoń-Blacha, dyrektor kreatywna More Bananas.

More Bananas istnieje na rynku od maja 2016 roku. Pomysł na działalność pojawił się w głowach dwóch absolwentów AGH – zafascynowanego nowymi technologiami freaka i handlowca z zacięciem do optymalizacji procesów w firmie. Gdy do tej dwójki dołączyła zakochana w mediach społecznościowych i marketingu dziewczyna z “metalową” duszą, powstała… agencja marketingowa.

Kiedy zakładaliśmy firmę, w Polsce był duży boom na działania w mediach społecznościowych. Wszyscy mówili o Facebooku czy LinkedInie. Dlatego, dziś wiele osób kojarzy nas jako speców od social media. A my robimy znacznie więcej. Projektujemy i wdrażamy strony internetowe czy aplikacje mobilne, zajmujemy się budową strategii dla marek oraz dostarczaniem kompleksowych usług marketingowych – wyjaśnia Mariusz Świątkowski, CVO More Bananas.

Specjalizacją More Bananas są szeroko pojęte działania marketingowe. Klienci krakowskiej agencji korzystają m.in. z tworzenia strategii komunikacyjnej, performance marketingu, obsługi content marketingowej i social media, działań PR, czy usług graficznych oraz foto i wideo. W portfolio More Bananas nie brakuje szkoleń z zakresu marketingu oraz czynnego udziału w licznych konferencjach branżowych. Po trzech latach działalności marka More Bananas stała się nie tylko rozpoznawalna, ale też doceniana przez środowisko branżowe.

 

Comments

comments

237
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...