Dariusz Zająkała nowym dyrektorem zarządzającym iSpot Apple Premium Reseller

Informacja Prasowa - 09.08.2018
43

Dariusz Zająkała nowym dyrektorem zarządzającym iSpot Apple Premium Reseller

Dariusz Zająkała objął stanowisko dyrektora zarządzającego w iSpot Apple Premium Reseller. Będzie zarządzał największą siecią salonów oferujących rozwiązania Apple w Polsce.

 

 

Dariusz Zająkała wnosi ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży i budowaniu biznesów w branży retail. Przez ostatnie trzy lata rozwijał sieć Vision Express Polska, wcześniej zarządzał KappAhl Poland. Ma ogromne doświadczenie w pracy z zespołami, budowaniu marek, prowadzeniu firm w obszarze retail. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz programu MBA na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie jest fanem żużla, interesuje się również ekonomią.

„Dołączam do iSpot w niezwykle fascynującym momencie. Zarówno wewnętrznie – jesteśmy w okresie silnego wzmacniania organizacji i tworzenia nowej strategii; jak i zewnętrznie – całe otoczenie biznesowe, rola i postrzeganie centrów handlowych bardzo mocno się zmieniają. To moment, kiedy warto definiować priorytety i obszary rozwoju.” – mówi Dariusz Zająkała.

 

Dariusz Zająkała zastąpił na stanowisku dyrektora zarządzającego Eddy’ego Vermeir’a, który, po roku pracy w Polsce, przeszedł ponownie do korporacyjnych struktur Hili Ventures.

 

„Dziękuję Eddy’emu za bardzo intensywną pracę w budowaniu zarówno marki, jak i organizacji. Ogromnie cieszę się, że będę mógł kontynuować jego działania na rzecz dynamicznego rozwoju iSpot.” – dodaje Dariusz Zająkała.

 

iSpot Poland

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań. iSpot Poland jest częścią Hili Ventures.

www.ispot.pl

O Hili Ventures

 

Posiadający siedzibę na Malcie Hili Ventures obecny jest w 10 krajach od Morza Śródziemnego i Afryki Północnej do Europy Środkowej i Wschodniej. Zatrudniając 8 000 pracowników Hili Ventures angażuje się w różnorodne przedsięwzięcia we współpracy z firmami McDonald’s i Apple w obszarach logistyki, inżynierii, technologii i nieruchomości. Jest dumnym partnerem firm Cisco, CMA CGM, Gemalto, IBM, Konecranes, Lenovo, Peterson i wielu innych globalnych marek.

www.hiliventures.com

Comments

comments

43
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...