Daria Kulińska dyrektorką ds. korporacyjnych w zespole Mars Wrigley

Informacja Prasowa - 05.05.2021
28

Daria Kulińska dyrektorką ds. korporacyjnych w zespole Mars Wrigley

Daria Kulińska dyrektorką ds. korporacyjnych w zespole Mars Wrigley

 Z początkiem maja Daria Kulińska objęła na zastępstwo stanowisko dyrektorki ds. korporacyjnych dla segmentu Mars Wrigley w firmie Mars. Wraz z zespołem corporate affairs odpowiada za cały obszar spraw korporacyjnych dla segmentu: promowanie
i ochronę reputacji firmy, zarządzanie komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, rozwijanie relacji z interesariuszami, działania z obszaru zrównoważonego rozwoju oraz rozwój funkcji corporate affairs. Dołącza także do zespołu zarządzającego Mars Wrigley w Polsce.

Daria Kulińska ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Przed dołączeniem do Marsa pełniła funkcję szefowej komunikacji Tesco w Polsce i Europie Środkowej prezeski Fundacji Tesco. Kierowała tam zespołem odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną, relacje z mediami, działania CSR i zaangażowanie społeczne.

Karierę zawodową rozpoczynała w sektorze paliwowym, prowadząc projekty komunikacyjne w największych firmach w Polsce i w Europie Środkowej. Odpowiadała też za strategię i działania PR i komunikacyjne Stadionu Narodowego w Warszawie, zarówno na etapie jego budowy, jak i po otwarciu, w tym podczas Mistrzostw UEFA 2012.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...