Dan Cake wystartował z nową akcją konsumencką

Informacja Prasowa - 14.07.2021
300

Dan Cake wystartował z nową akcją konsumencką

Dan Cake wystartował z nową akcją konsumencką

„Sezon otwarty na dobre” – pod takim hasłem marka Dan Cake zaprasza konsumentów do celebrowania trwającego sezonu grillowego.

Lato i okres wakacji to czas kojarzony nie tylko z wyjazdami i urlopami, ale także z grillowaniem. Zainspirowani restauracyjnym czy foodtruckowym wydaniem dań grillowych, coraz chętniej serwujemy je we własnych domach, w plenerze czy ogródkach działkowych, niejednokrotnie decydując się na przyrządzanie ich w mniej oczywistych wersjach.

Z myślą o wszystkich miłośnikach przygotowywania posiłków na ruszcie marka Dan Cake wystartowała z wyjątkowym konkursem. Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia przyrządzonego przez siebie dania z grilla i udostępnienie go na swoim Instagramowym profilu, a następnie oznaczenie konta Dan Cake i wpisanie hasztaga #GrilujZDanCake.

Na stronie aktywacji www.SezonOtwartyNaDobre.pl można dodatkowo zainspirować się autorskimi przepisami, które bazują na produktach Dan Cake dedykowanym potrawom grillowym. Na zwycięzców czekają grille elektryczne, fartuchy grillowe i zestawy produktów Dan Cake.

Za koncept strategiczny, linię kreatywną i stworzenie strony www akcji odpowiadała agencja 19 Południk, która dba również o komunikację w mediach społecznościowych oraz PR i kontakt z mediami. Kampanię mediową na Facebook’u i Instagramie prowadzi agencja Ancymony.

Konkurs potrwa do 9 sierpnia br.

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...