Damian Zapłata w zespole zarządzającym Allegro

Informacja Prasowa - 20.10.2017
103

Damian Zapłata w zespole zarządzającym Allegro

W Allegro będzie odpowiadać za bieżące zarządzanie oraz rozwój strategii dla obszaru komercyjnego Allegro, koncentrując się na dostarczaniu jak najlepszych ofert oraz na kształtowaniu pozytywnego doświadczenia zakupowego klientów platformy.

– Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Damiana to połączenie obszarów związanych z marketingiem i sprzedażą, współpracą z firmami handlowymi oraz technologiami dla nowoczesnego handlu – mówi Przemysław Budkowski, CEO Allegro. – To bardzo silne wzmocnienie zespołu zarządzającego Allegro, i wierzę, że dzięki niemu będziemy jeszcze szybciej zmieniać się z korzyścią dla klientów.

Damian Zapłata poprzednio był prezesem First Data Polska, lidera w dziedzinie technologii płatniczych i rozwiązań biznesowych. Wcześniej w Loyalty Partner Polska (spółka American Express Inc), pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Był tam odpowiedzialny m.in. za rozwój programu lojalnościowego PAYBACK. W latach 2008-2010 był Partnerem w McKinsey & Company, gdzie specjalizował się w rynku usług finansowych, firmach z segmentu private equity, branży FMCG oraz handlu detalicznym. Jest absolwentem Europa Universitaet Viadrina w Niemczech. Ukończył również studia MBA na uczelni INSEAD we Francji i Singapurze.

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...