Czym może zaskoczyć marketing internetowy? Nowa platforma Eskimi debiutuje na polskim rynku

Informacja Prasowa - 24.03.2021
101

Czym może zaskoczyć marketing internetowy? Nowa platforma Eskimi debiutuje na polskim rynku

Czym może zaskoczyć marketing internetowy? Nowa platforma Eskimi debiutuje na polskim rynku

Eskimi to innowacyjna zautomatyzowana platforma reklamowa z ponad 1,5 miliardem zasięgów i ambitnymi planami na rozwój w Polsce. Firma obecna jest już w 50 krajach, dostarczając klientom najwyższej jakości usługi z zakresu marketingu internetowego. Chcąc podbijać nowe rynki i rozszerzać portfolio w oparciu o współpracę z największymi markami, Eskimi stawia na kompetencje i talent swoich pracowników. Litewski lider kampanii programmatic rozpoczyna właśnie wzmacnianie polskiego oddziału.

Eskimi powstało w 2015 roku z inicjatywy doświadczonych specjalistów, których celem było stworzenie najlepszego narzędzia do optymalizacji kampanii programmatic – jednej z najskuteczniejszych form reklamy internetowej. W krótkim czasie firma stała się liderem w 25 krajach krajach, dodając do portfolio klientów takich rynkowych gigantów, jak Coca Cola, Audi, Samsung, czy McDonald’s. Bazując na doświadczeniu zdobytym na wschodnich i południowych rynkach, Eskimi pewnym krokiem wkracza do Europy.

Nowe możliwości na polskim rynku programmatic

Eskimi nie boi się konkurować z największymi platformami AdTech. Zarówno w Polsce, jak i na pozostałych rynkach, na których działa platforma, wdrażane są innowacyjne rozwiązania, które w krótkim czasie pozwoliły Eskimi na dotarcie do ponad 1,5 miliarda użytkowników na całym świecie. Wchodząc na nowy rynek, Eskimi nie tylko przygotowało ofertę dla klientów poszukujących nowego dostawcy, który pomoże im przeprowadzić skuteczną kampanię programmatic oferując szkolenia i stałą obsługę klienta. Firma posiada również pakiet dla klientów, którzy mają już podpisane umowy z innymi dostawcami, ale chcieliby jeszcze bardziej usprawnić działania reklamowe w Internecie. Ponadto Eskimi nie pobiera opłat za korzystanie z platformy. Raporty, dane, które klienci mogą wykorzystać dla swoich docelowych odbiorców i stała obsługa klienta są bezpłatne. Klienci mogą dotrzeć do właściwych odbiorców korzystając z szeregu narzędzi oferowanych przez Eskimi. Firma łączy automatyzację, big data, badania i media cyfrowe w potężną, zautomatyzowaną platformę, dzięki której możliwe jest stworzenie idealnych grup docelowych i skuteczne dotarcie do nich. To wszystko sprawiło, że w krótkim czasie, litewska firma stała się jednym z liderów zautomatyzowanych kampanii reklamowych.

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych usług i innowacjami w świecie marketingu internetowego. Jesteśmy dumni z naszej doskonałej obsługi klienta, szybkiej reakcji na zmieniające się trendy i potrzeby użytkowników oraz elastyczności. Cieszymy się, że nasze narzędzia pomogą klientom w Polsce w zwiększeniu zasięgów i skuteczniejszym docieraniu do idealnych grup docelowych – mówi Vytautas Paukštys, CEO Eskimi.

Dołącz do Eskimi

U podstaw sukcesu Eskimi stoją ludzie. Szybka ekspansja na 50 światowych rynków i systematyczne budowanie portfolio największych klientów z różnych branż, to dowód na to, że Eskimi tworzy zespół zaangażowanych profesjonalistów, który teraz ma szansę powiększyć się o kolejnych ekspertów. Firma prowadzi aktualnie rekrutację do polskiego oddziału oraz na pozostałe rynki, a także na stanowiska w globalnym wymiarze. Eskimi pozostaje elastyczne także w kwestii rekrutacji, oferując kandydatom możliwość pracy zdalnej w obszarach i w krajach, w których czują się najlepiej. Eskimi szuka otwartych, ambitnych pracowników, którzy nie boją się wyzwań i stale chcą podnosić jakość na rynku kampanii internetowych.

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...