Czy pamiętasz o tym, co jest w święta najważniejsze?

Redakcja PR - 21.12.2017
135

Czy pamiętasz o tym, co jest w święta najważniejsze?

Niniejsze życzenia znaleźliśmy w mailu wysłanym przez Marka Staniszewskiego, są one bardzo nietypowe, dla tego chcieliśmy przekazać je wszystkim w te święta Bożego Narodzenia

Święta, Wigilia, prezenty, sprzątanie – wszyscy to znamy, każdy z nas stara się zapolować na jak najlepszy prezent. Szukamy nawet promocji napoju gazowanego, czy na zakup choinki, której jak zwykle towarzyszy debata „prawdziwa czy sztuczna”.

Jakimś dziwnym trafem dzieje się tak, że gdy przygotowujemy się do świąt, sprzątając lub gotując, nierzadko jesteśmy świadkami bądź uczestnikami rodzinnych sprzeczek i awantur.

Czy nie macie wrażenia, że w całym tym bałaganie ginie to, co w Świętach jest najważniejsze? Zamiast skupiać się  na przeżyciu tego magicznego okresu z rodziną, myślimy tylko o materialnej sferze napompowanej marketingiem?

 

Może warto pomyśleć o najwyższych wartościach? Można to zrobić w bardzo prosty sposób, który przeczytaliśmy w mailu wysłanym przez Marka Staniszewskiego:

Spójrz na listę poniżej i wybierz trzy wartości, które są dla Ciebie najcenniejsze. Zapisz je na kartce.

* Miłość * Akceptacja * Zaufanie * Pasja * Wiara * Skromność * Rozwój * Kreatywność * Mądrość * Wolność * Zdrowie * Piękno * Radość * Bezpieczeństwo * Pracowitość * Intymność * Spokój * Sprawiedliwość * Dobroczynność * Pilność * Otwartość * Wrażliwość * Uznanie * Rozsądek * Oszczędność * Szczęście * Harmonia * Tolerancja * Satysfakcja * Wyobraźnia * Optymizm * Szczerość * Wsparcie * Niezależność * Dostatek * Altruizm * Bliskość * Cierpliwość * Efektywność * Hojność * Młodzieńczość * Niewinność * Odwaga * Obowiązek * Partnerstwo * Sukces *

 

Pomyśl teraz o kilku wartościach (np. pięciu, siedmiu) najcenniejszych Twoim zdaniem dla Twoich Bliskich. Zapisz je na kartce obok poprzednich i popatrz przez chwilę na tą listę.

Życzymy Ci, aby wszystkie słowa, które znalazły się na Twojej kartce stały się w te Święta czymś więcej niż tylko słowami.

Życzymy Ci również by cały Rok 2018 był okazją do spełnienia i realizacji wszystkiego, co znalazło się na Twojej liście. Niech przyniesie także to, czego na niej nie ma, a co sprawi Ci radosną niespodziankę.

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Comments

comments

135
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...