Czy to jak mówisz 
w wystąpieniu publicznym ma znaczenie? – podcast Lighthouse

Informacja Prasowa - 07.06.2019
116

Czy to jak mówisz 
w wystąpieniu publicznym ma znaczenie? - podcast Lighthouse

Jak bardzo to jak mówimy ważne jest w wystąpieniach publicznych i czy w ogóle ludzie dziś przywiązują wagę do tego jak mówią? Z jakimi problemami trenerzy komunikacji i logopedzi najczęściej spotykają się w pracy nad głosem i językiem wypowiedzi w wystąpieniach publicznych? Jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpienia, jak opanować głos? A przede wszystkim, czy w wystąpieniach publicznych nie pojawia się nieco za dużo trudnych słów, „żargonu” firmowego?

Na te i inne pytania w drugim odcinku podcastu Lighthouse „Podaj Dalej”,odpowiadają goście Konrada DomańskiegoJoanna Luboń, logopeda medialny oraz Katarzyna Domeradzka, trener komunikacji w Lighthouse. 

 –W wystąpieniach publicznych bardzo ważne dziś jest wrażenie. Brutalna prawda jest taka, że słowa to tylko 7% z ogólnego wrażenia, jakie wywołujemy na odbiorcach. Tymczasem przygotowując się do wystąpienia, bardzo często skupiamy się jedynie na tym, co powiemy, przekazie merytorycznym, a zupełnie nie zastanawiamy się jak to powiemy, jak zaczniemy wystąpienie, co zaakcentujemy, aby odbiorcy zapamiętali –wyjaśnia Katarzyna Domeradzka.

Podcast „Podaj dalej” można znaleźć w aplikacjach Soundcloud, Spotify, iTunesoraz na stronie lhse.pl/podcasty. W podcaście eksperci Lighthouse wraz z zaproszonymi gośćmi w cyklicznych audycjach poruszają tematy związane m.in. z komunikacją z obszaru nowych technologii, zdrowia, digitalu czy zarządzania kryzysem. Komentują także bieżące sprawy z kraju i zagranicy oraz doradzają jak prawidłowo zarządzać swoim wizerunkiem, i to nie tylko w biznesie.

 

Comments

comments

116
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...