Czwarta edycja plebiscytu MotoAs Interii rozstrzygnięta

Informacja Prasowa - 13.06.2019
140

Czwarta edycja plebiscytu MotoAs Interii rozstrzygnięta

Styl, Moc, Klasa, Rozsądek, Miasto, Na każdą drogę, Do pracy, Legenda, Eco, a w tym roku po raz pierwszy także Tech, to kategorie, w których zgłoszono ponad sto modeli aż 26 marek do tytułu MotoAs Interii 2019. Już po raz czwarty zwycięzców w plebiscycie serwisu Motoryzacja.interia.pl wskazali jego czytelnicy – nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie.

W czwartej edycji plebiscytu MotoAs Interii po raz kolejny rywalizowały wiodące na polskim rynku marki samochodowe. Zgłoszenia podzielono na 10 kategorii. W tym roku po raz pierwszy w historii plebiscytu przyznano także nagrody w nowej kategorii Tech. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 12 czerwca w Warszawie.

Lista zwycięzców w konkursie MotoAs Interii 2019 przedstawia się następująco:

STYL: Peugeot 508(drugie miejsce: Lexus ES, trzecie miejsce: Kia Proceed GT)

MOC: Porsche 911(drugie miejsce: Audi R8 Decennium, trzecie miejsce: Alfa Romeo Giulia Q)

KLASA: MercedesAMG GT 4-door(drugie miejsce: Kia Stinger, trzecie miejsce: Porsche Panamera GTS)

ROZSĄDEK: Volvo XC60(drugie miejsce: Honda HR-V Sport, trzecie miejsce:Opel Combo Life)

MIASTO: Fiat 500X (drugie miejsce: Kia Stonic, trzecie miejsce:Range Rover Evoque)

NA KAŻDĄ DROGĘ: Citroen C5 Aircross(drugie miejsce: Suzuki Jimny, trzecie miejsce: Ssangyong Musso Grand)

DO PRACY: Skoda Octavia(drugie miejsce: Volkswagen Passat, trzecie miejsce: Mazda 6

ECO: Audi E-tron(drugie miejsce: Nissan Leaf E+, trzecie miejsce: Ford Mondeo Hybrid)

LEGENDA: Citroen DS(drugie miejsce: Volkswagen Golf GTI, trzecie miejsce: Jeep Wrangler)

TECH: Napędy hybrydowe Dual Dynamic Force – Toyota (drugie miejsce: System MBUX – Mercedes, trzecie miejsce: System EyeSight – Subaru)

Głosowanie po raz pierwszy odbywało się pośrednicwem specjalnej podstrony plebiscytu. www.motoas.interia.pl. Wszyscy głosujący użytkownicy mogli wziąć udział w motoryzacyjnym konkursie, w którym nagrodą główną był skuter Yamaha NMAX 125

Czwarta edycja tego plebiscytu po raz po kolejny udowodniła że nasi czytelnicy to nie tylko jurorzy surowi i kompetentni, ale w swoich ocenach także uczciwi. To oni, w roli kierowców testują samochody w najtrudniejszych warunkach, które serwuje nam codzienność. Dzięki temu wyniki plebiscytu MotoAs Interii to w mojej ocenie jedne z najrzetelniejszych i obiektywnych recenzji aut, jakie możemy znaleźć na polskim rynku– mówi Jacek Jurecki, Dyrektor Serwisów Motoryzacyjnych w Interii.

Redakcja serwisu Motoryzacja przyznała również dwie nagrody specjalne, dla najlepszych wydarzeń motoryzacyjnych ubiegłego roku. Wyróżniania otrzymały: Zlot Mitsubishi, czyli zlot fanów tej marki, a także Toyota Racing Cup – cykl wyścigowy dla każdego jednakowymi samochodami – Toyotami Celica.

Więcej informacji pod adresem: www.motoas.interia.pl

Według Badania Gemius/PBI w maju br. serwis Motoryzacja.interia.pl odwiedziło 1,8 mln użytkowników (RU), którzy wygenerowali 7,8 mln odsłon. Podczas gdy strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19,2 mln użytkowników (RU) i 1,4 mld odsłon, a sam portal Interia – 14,7 mln użytkowników i 784 mln odsłon.

Comments

comments

140
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...