„Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” najgłośniejszą premierą wiosny 

Informacja Prasowa - 12.05.2021
290

„Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” najgłośniejszą premierą wiosny 

„Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” najgłośniejszą premierą wiosny

Książka Wydawnictwa Agora „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” w kwietniu br. ponownie zajęła 1. miejsce w zestawieniu TOP10 najchętniej kupowanych tytułów w Empiku. Poradnik dla kobiet, napisany przez znaną psycholożkę i felietonistkę „Wysokich Obcasów” Natalię de Barbaro, doceniły już tysiące czytelniczek i stał się najgłośniejszą premierą tej wiosny.

„Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Natalia de Barbaro zaprasza w swojej książce w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Lektura jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.

Książka wydana przez Wydawnictwo Agora w lutym br. od razu stała się bestsellerem Empiku – jej pierwszy nakład wyprzedał się całkowicie, a w kwietniu br., już drugi miesiąc z rzędu, zajęła 1. miejsce w zestawieniu „TOP 10” Empiku. Zainteresowanie pozycją wciąż nie maleje, co czyni tę pozycję najgłośniejszą premierą wiosny. Listę wszystkich tytułów, które znalazły w zestawieniu Empiku można znaleźć pod tym linkiem. Podsumowanie obejmuje łączną sprzedaż w salonach, na stronie Empik.com oraz w aplikacji mobilnej sklepu.

Książkę „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro w formie papierowej można kupić m.in. na Kulturalnysklep.pl oraz na Empik.com, a w formie e-booka oraz audiobooka, który czyta Maja Ostaszewska, na Publio.pl.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...