„Czarna księga PiS 3. Katastrofa w edukacji” z czwartkowym wydaniem „Gazety Wyborczej”

Informacja Prasowa - 04.04.2019
135

„Czarna księga PiS 3. Katastrofa w edukacji" z czwartkowym wydaniem „Gazety Wyborczej"

„Czarna księga PiS 3. Katastrofa w edukacji” z czwartkowym wydaniem „Gazety Wyborczej”

 Co o reformie edukacji myślą nauczyciele, rodzice i sami uczniowie, ile powinna wynosić nauczycielska pensja oraz co warto wiedzieć na wypadek strajku w szkołach? Redakcja „Gazety Wyborczej” przygotowała specjalny dodatek „Czarna księga PiS 3. Katastrofa w edukacji”, który będzie dołączony do jutrzejszego wydania dziennika – w czwartek, 4 kwietnia br. 

Trzecia odsłona „Czarnej księgi” to analiza skutków reformy edukacyjnej, które dotykają nauczycieli, a także uczniów i ich rodziców.

W specjalnym magazynie, który liczy 20 stron, redakcja „Gazety Wyborczej” pisze m.in. o nowych podstawach programowych w szkołach, kumulacji roczników po zlikwidowaniu gimnazjów oraz zmianach w ścieżce awansu zawodowego nauczycieli. W wydaniu przeczytać będzie można również rozmowę z prof. Bogusławem Śliwerskim, przewodniczącym Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN o zmianach, które zachodzą w systemie edukacji, a także opowieści uczniów o wpływie reformy na ich osobistą sytuację. Czytelnicy zapoznają się także z analizą wynagrodzeń nauczycieli.

„Czarna księga PiS 3. Katastrofa w edukacji” będzie dołączona do czwartkowego wydania „Gazety Wyborczej”, 4 kwietnia br. Numer wspiera kampania promocyjna w prasie (Newsweek), w radiu (TOK FM) i w telewizji (TVN24) oraz autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, w serwisie Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

135
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...