Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

Informacja Prasowa - 17.09.2021
144

Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

Cykl wideo Rafała Zalewskiego „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii

W Tygodniku Interii wystartował wideopodcast „Na Miejscu Zbrodni”. Prowadzi go Rafał Zalewski, dziennikarz i autor reportaży kryminalnych emitowanych w programach „Interwencja” i „Państwo w Państwie” stacji Polsat. Nowy program serwisu zdradza tajemnice największych zbrodni i dociera do świadków wydarzeń.

Bardzo się cieszę, że mogłem stworzyć w ramach Tygodnika Interii autorski cykl wideo. Internet daje zupełnie nowe możliwości, dzięki którym podcast „Na Miejscu Zbrodni”  różni się od innych tego typu produkcji. Pokazujemy w nim fragmenty akt sądowych i prokuratorskich oraz nagrania z wizji lokalnych. Rozmawiamy także z bohaterami opisywanych wydarzeń. Widzowie oglądając ten program, poczują się jakby byli w samym centrum wydarzeń, jakby byli na miejscu zbrodni  – mówi Rafał Zalewski, autor cyklu wideo „Na Miejscu Zbrodni” w Tygodniku Interii.

Pierwszy odcinek podcastu „Na Miejscu Zbrodni” opisuje głośną sprawę podwójnego morderstwa w Białymstoku. Ofiarami są młoda kobieta i jej dwuletnia córka. Szybko okazuje się, że sprawa ma drugie dno. Komuś bowiem bardzo zależy na tym, żeby konkubent zamordowanej trafił do więzienia. Nowe odcinki programu będą publikowane co weekend w serwisie Tygodnik Interii.

Rafał Zalewski dziennikarzem kryminalnym jest od niemal dwudziestu lat. W swojej karierze był nagradzany na różnego rodzaju festiwalach. Trzykrotnie nominowano go do Grand Press – najważniejszej nagrody dziennikarskiej w Polsce. Jego materiały najczęściej ukazują się w Magazynie Reporterów „Interwencja”, z którym związany jest od pierwszego odcinka. Publikuje też w „Państwie w Państwie” oraz czasopismach o tematyce kryminalnej.

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...