Cykl spotkań Wysokie Obcasy Extra LIVE – na żywo i z udziałem gwiazd

Informacja Prasowa - 03.06.2019
29

Cykl spotkań Wysokie Obcasy Extra LIVE – na żywo i z udziałem gwiazd

W najbliższy czwartek, 6 czerwca br. o godz. 19:00 w Warszawie odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu Wysokie Obcasy Extra LIVE. Zaproszenie na nie przyjęli: artystki Paulina Przybysz i Julia Pietrucha, restauratorka Agnieszka Kręglicka, pisarka Grażyna Plebanek oraz psychoterapeuta Cezary Żechowski. Tematem spotkania inaugurującego cykl będzie miłość, a poprowadzi je Mariusz Szczygieł.

Wysokie Obcasy Extra LIVE to czasopismo w formie talk-show na żywo – innowacyjna formuła spotkań z wyjątkowymi gośćmi m.in. ze świata filmu, sztuki, mody, literatury i nauki. Organizatorem cyklu jest magazyn „Wysokie Obcasy Extra”, co miesiąc starający się przybliżać swoim czytelnikom tematy, którymi żyje współczesny świat. Redakcja pisze o seksie, miłości, rozwoju osobistym; podejmuje tematy społeczne oraz przybliża historie wyjątkowych kobiet. Podczas spotkań Wysokie Obcasy Extra LIVE zespół pisma będzie poruszać tematy ze swoim łam, a bohaterom wywiadów z ostatnich numerów zadawać pytania, które nie zmieściły się w papierowych wydaniach.

Spotkanie inaugurujące cykl Wysokie Obcasy Extra LIVE odbędzie się w czwartek, 6 czerwca br. o godz. 19:00 w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie. Zaproszeni goście porozmawiają o miłości, która jest tematem lipcowego numeru „Wysokich Obcasów Extra”, dostępnego na rynku od 18 czerwca br.

Gospodarzem talk-show będzie wybitny reportażysta Mariusz Szczygieł – felietonista i przyjaciel magazynu. Z bohaterkami lipcowej okładki numeru Pauliną Przybysz i Julią Pietruchą porozmawia o miłości i uczuciach w piosenkach, a z pisarką i felietonistką miesięcznika Grażyną Plebanek – o słowach i ich znaczeniu. Znana restauratorka Agnieszka Kręglicka opowie z kolei o kuchni „na kochanie i rozstanie”, a psychoterapeuta Cezary Żechowski podpowie, jak uleczyć złamane serce. Podczas wieczoru na gości czekać będą również niespodzianki oraz występ artystyczny.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja na bilety.cojestgrane24.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy zapraszają wszystkie redakcje mediowe do udziału w spotkaniu. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt w sprawie akredytacji do środy, 5 czerwca br. – e-mail na adres: [email protected]

Rejestracja dźwięku i obrazu oraz robienie zdjęć będzie możliwe przez pierwsze 15 minut trwania wydarzenia.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu na Facebooku „Wysokich Obcasów Extra”.

Patronem czwartkowego wydarzenia jest Radio Kolor.

Więcej informacji o cyklu można znaleźć na wydarzeniu na Faceboku.

Comments

comments

29
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...