Cyfrowy Nomada w Kambodży

Informacja Prasowa - 02.03.2021
95

Cyfrowy Nomada w Kambodży

Cyfrowy Nomada w Kambodży

Czy można połączyć pracę z wakacjami w Kambodży? Oczywiście, że tak. Na rynku pojawiała się nowa oferta, która odpowiada na potrzeby współczesnego pracownika. Umożliwia pracę zdalną w jednym z najciekawszych krajów świata. Workation w Kambodży stało się możliwe, a to za sprawą projektu „Digital Nomad” stworzonego przez ludzi, którzy nie boją się marzyć.

 Rozmawiając z ludźmi, obserwując postpandemiczne zmiany okazuje się, że praca pod palmą z komputerem na kolanach to marzenie wielu z nas. Dotychczas było ono skryte i niewypowiedziane, bo jeszcze do niedawna praca zdalna była mrzonką,  a przez większość pracodawców traktowana była jako okazja do niepracowania. Świat jednak się zmienił. Oddalił nas od biur i pozostawił większą swobodę. Możemy pracować projektowo i zadaniowo. Ważne są efekty i zaangażowanie, a skąd wykonujemy tę pracę, to już tak bardzo się nie liczy– mówi Piotr Łysik pomysłodawca projektu „Digital Nomad”

Zabranie ze sobą w podróż dodatkowej torby – z przenośnym komputerem – i tym samym stworzenie sobie mobilnego biura wystarczy, by móc pracować niemal z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu można poszerzać swoje horyzonty, otwierać się na to, co dotychczas było całkowicie poza zasięgiem. W takich warunkach jakość wykonywanej pracy i satysfakcja z niej płynąca – przy zachowaniu dyscypliny – może wyłącznie wzrosnąć, dlatego firma Moja Kambodża wyszła z nową propozycją do osób pracujących zdalnie.  Wykorzystując doświadczenie turystyczne, znajomość kraju, obyczajów i potrzeb turystów, stworzyła dedykowany półroczny program pracy zdalnej w Kambodży. Zaoferowała kompleksowy sześciomiesięczny pobyt, na który składa się: nocleg w hotelu z klimatyzacją i basenem, Wi-Fi, pomoc administracyjna z dokumentami i wizą, opieka tłumacza oraz wsparcie w sprawach codziennych.

Podczas 6 miesięcy w Kambodży cyfrowi nomadzi będą mogli swobodnie pracować, brać udział w spotkaniach online, wypełniać zdalnie swoje obowiązki. Ponadto, firma Moja Kambodża zapewni  im szereg atrakcji dodatkowych na przykład: trekkingową wypraw do dżungli Virachey lub spływ pomiędzy osadzonymi w dżungli świątyniami kompleksu Angkor. Poznają także kambodżańską kulturę i tradycje, oglądając Królewski Balet Kambodży, turniej khmerskiego boksu oraz będą mieli niecodzienną okazję spróbować ponad 30 jadalnych owoców.

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...