CYBERSEC 2018 w Krakowie

Redaktor Publicrelations - 08.10.2018
69

Dzisiaj zaczęło się IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa

Przez dwa najbliższe dni blisko 1000 gości z całego świata będzie rozmawiać na tematy kluczowe z punktu widzenia zapewnienia bezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych. Uczestnicy wypracują także praktyczne rekomendacje, które bezpośrednio będą wpływać na podnoszenie poziomu cyberbezpieczeństwa w Europie.

Słowo cyberbezpieczeństwo będzie odmieniane w trakcie krakowskiej konferencji przez wszystkie przypadki. Wśród tematów konferencji nie zabraknie dyskusji o najważniejszych kwestiach, dotyczących tej problematyki. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji CYBERSEC jest „Zaufanie w Cyberprzestrzeni.”

– CYBERSEC na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń na świecie o tej tematyce, a w tym roku formuła wydarzenia rozszerzona została o specjalną edycję CYBERSEC w Brukseli. Nasza konferencja stała się ważnym punktem odniesienia dla europejskiej debaty na temat cyberbezpieczeństwa. Dla nas kluczowe jest jednak to, że tu, w Krakowie, udaje się wypracować praktyczne rekomendacje, które w kolejnych miesiącach po konferencji stają się podstawą wielu rozwiązań, podnoszących nasz poziom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Po trzech edycjach możemy to powiedzieć z całą pewnością – podkreśla Izabela Albrycht, Prezes Instytutu Kościuszki, głównego organizatora Forum.

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...