Cyber Marian oczyszcza internet ze śmieci – wypuszcza autorską grę mobilną “CyberJunk”

Informacja Prasowa - 03.06.2019
49

Cyber Marian oczyszcza internet ze śmieci - wypuszcza autorską grę mobilną “CyberJunk”

Jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich youtuberów – Cyber Marian – stworzył grę mobilną “CyberJunk”, której głównym bohaterem jest jego cyfrowy sobowtór – Marian, walczący z memami zaśmiecającymi internet. To pierwsza w Polsce gra, w której możemy wcielić się w postać znanego youtubera i znaleźć się w uniwersum zaczerpniętym wprost z jego filmów. W ciągu zaledwie dwóch dni od premiery aplikacja jest na 3 miejscu w rankingu „Najlepsze gry” Google Play. W “CyberJunk” znajduje się również miejsce dla marek – w trakcie rozgrywki na drodze Mariana pojawiają się elementy sygnowane logo LG czy 4FUN.TV.

Youtube’owy kanał Cyber Mariana obserwuje obecnie ponad 1 milion osób. Mimo że jego treści przypisywane są najczęściej do kategorii “Rozrywka”, w 2018 roku został uhonorowany nagrodą specjalną w ramach Grand Video Awards za film o tematyce gamingowej. Internetowy twórca swoje – doceniane przez widzów, ekspertów oraz marki – pomysły postanowił przenieść na fabułę mobilnej gry.

Zakładając osiem lat temu kanał na YouTube miałem tak naprawdę tylko jeden cel: tworzyć. Tak po prostu. Bo ja zawsze coś tworzyłem, zanim założyłem kanał i zostałem etatowym Cyber Marianem to właśnie zawsze coś artystycznego robiłem. Tworzyłem muzykę, pisałem wiersze, rysowałem, kręciłem filmy, wydałem dwie książki. Także zawsze coś się działo i ten YouTube był kolejną taką moją artystyczną działalnością. Od wielu lat mam taką swoją artystyczną listę, którą realizuję. I teraz nadszedł czas żeby spełnić kolejne marzenie, coś co chodziło mi po głowie od dawna czyli wyprodukowanie własnej gry. Zawsze uwielbiałem klimat postapokaliptyczny, klimat pustych miast, ciągłej walki o przetrwanie, więc nie wyobrażałem sobie, żeby robiąc grę, nie umieścić jej właśnie w takim świecie i móc grać swoją postacią – komentuje Cyber Marian.

Uniwersum przedstawione w “CyberJunk” to postapokaliptyczny obraz zniszczonego inwazją świata, w którym, by przetrwać, gracz musi walczyć z atakami “Cyber-Bydlaków”, czyli znanych nam memów oraz clickbaitowych treści pochodzących z internetu. Estetyka i fabuła gry nawiązuje do, dobrze znanego fanom youtubera, uniwersum jego dotychczasowej działalności.
Więcej informacji o grze: cyberjunk.pl
Gra dostępna do pobrania w App Store oraz w Google Play.

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...