Cut The Mustard z trzema nominacjami w KTR

Informacja Prasowa - 07.05.2018
227

Cut The Mustard z trzema nominacjami w KTR

Agencja Cut The Mustard, istniejąca na polskim rynku od lipca 2016 roku, otrzymała trzy nominacje w KTR, za projekty realizowane w minionym roku dla marki Reebok oraz H&M.

Pierwsza nominacja została przyznana w kategorii Out Of Home za kampanię wizerunkową RE:EBOK PUZZLE zrealizowaną dla marki Reebok.

Celem kampanii było przypomnienie, że podczas dbania o własne zdrowie, musimy pamiętać o kondycji naszej planety. W ramach akcji śmieci, pozostawione przez uczestników jednego z maratonu, zostały zebrane i poddane recyklingowi. Z pozyskanego surowca powstały sportowe maty do ćwiczeń w kształcie puzzla, na których zostało nadrukowane przesłanie marki.

Dwie nominacje przyznane w kategorii Branded Enteriaiment oraz Out Of Home otrzymał projekt H&M Dworzec dla marki H&M. Cut The Mustard razem z agencją eventową BRAVE został wyróżniony za trwający trzy weekendy (9-24 czerwca 2017) festiwal muzyczny zorganizowany na terenie Dworca Głównego.

Materiał: http://platforma.sar.org.pl/index.php?page=awards.SarAwards&category=12522&no=0&sort=1&app=17342

Agencja Cut The Mustard zajmuje się planowaniem i przygotowaniem strategii oraz kreacji, a także pełną realizacją kampanii w duchu digital-first. Wśród klientów agencji znajduje się min. marka sportowa Reebok, ubezpieczyciel Aegon, producent leków Polpharma, producent produktów warzywnych i owocowych Dawtona.

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...