Cushman & Wakefield piąty rok z rzędu z tytułem najlepszej firmy doradczej świata

Informacja Prasowa - 11.10.2022
92

Tytuł ten przyznany został Cushman & Wakefield po raz piąty.  

Cushman & Wakefield piąty rok z rzędu z tytułem najlepszej firmy doradczej świata

W tegorocznym rankingu Global Real Estate Survey 2022, organizowanym przez miesięcznik „Euromoney”, międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield uzyskała tytuł najlepszej na świecie organizacji świadczącej usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Tytuł ten przyznany został Cushman & Wakefield po raz piąty.  

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny wyróżniono nas w rankingu Euromoney za wartość, którą dostarczamy naszym klientom. Nasi pracownicy wykazują się zaangażowaniem i świadczą najlepsze w swojej klasie usługi dla klientów, właścicieli nieruchomości i najemców, z których każdy ma wyjątkowe potrzeby oraz cele. Dzięki naszej innowacyjności i współpracy, doradcy i konsultanci Cushman & Wakefield umożliwiają klientom w 60 krajach skuteczne zarządzanie nawet pomimo zmian, na które narażona jest gospodarka – komentuje John Forrester, prezes firmy Cushman & Wakefield.

W wyniku badania Global Real Estate Survey 2022, firma Cushman & Wakefield uznana została za zwycięzcę lub zdobywcę drugiego miejsca aż w 25 krajach i regionach. Tytuł najlepszego konsultanta i doradcy uzyskała w regionach Europy Środkowo-Wschodniej,  krajach bałtyckich, krajach Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej, a także w Argentynie, Australii, Brazylii, Kolumbii, Chorwacji, Hongkongu, Chinach, Indiach, Japonii, Filipinach, Serbii i Wietnamie.

Uzyskany po raz piąty przez Cushman & Wakefield tytuł najlepszego doradcy w branży nieruchomości jest dowodem profesjonalizmu i doświadczenia, którymi charakteryzują się nasi doradcy. Fakt, że ich kompetencje zostały docenione tak prestiżową nagrodą, napawa całą społeczność Cushman & Wakefield dumą. Wyróżnienie na tle  silnych graczy jest wielkim zaszczytem, ale też motywacją do dalszego spełniania oczekiwań i potrzeb wszystkich naszych klientów – mówi Krzysztof Misiak, dyrektor polskiego oddziału Cushman & Wakefield.

„Euromoney” to globalny miesięcznik poruszający kwestie biznesu i finansów. Jego pierwszy numer ukazał się 1969 roku, a w 2004 roku po raz pierwszy przeprowadzony zostało badanie Global Real Estate Survey. Inicjowane od 18 lat, wyróżnia czołowych dostawców produktów i usług związanych z rynkiem nieruchomości. Przeprowadzane badanie wyróżnia wiodące i najlepsze firmy działające w tym obszarze na całym świecie. Do udziału w badaniu zaprasza się przedstawicieli firm doradczych, deweloperskich, zarządzających inwestycjami, banków oraz korporacyjnych najemców nieruchomości. Pełne wyniki badania opublikowano na stronie: https://www.euromoney.com/surveys/real-estate-survey

 

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...