CUK Ubezpieczenia rozpoczął współpracę z Beesafe

Informacja Prasowa - 11.03.2021
292

CUK Ubezpieczenia rozpoczął współpracę z Beesafe

CUK Ubezpieczenia rozpoczął współpracę z Beesafe

Pod koniec minionego roku na rynku pojawiła się nowa marka Beesafe, należąca do towarzystwa ubezpieczeniowego Compensa (działającego w ramach Vienna Insurance Group). Beesafe stawia na prostotę, oddając w ręce klientów intuicyjny kalkulator, który pozwala na szybkie przeliczenie składki za ubezpieczenie pojazdu (AC i AutoCasco). CUK Ubezpieczenia nawiązał współpracę z marką i jako jedyna multiagencja na rynku oferuje klientom dostęp do oferty Beesafe.

„W CUK Ubezpieczenia od 20 lat tworzymy przyjazny świat ubezpieczeń. Naszym klientom oferujemy przegląd wszystkich ofert dostępnych na rynku, dlatego wśród nich nie mogło zabraknąć Beesafe. Nawiązanie współpracy z marką to również nowe możliwości sprzedażowe dla naszych doradców. Zyskali oni dostęp do kolejnego produktu, który z łatwością mogą oferować klientom na odległość – co jest szczególnie ważne w czasach pandemii”. – komentuje Przemysław Grabowski Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia

Zakup produktów marki Beesafe jest dostępny nie tylko za pośrednictwem doradców CUK, ale także w kalkulatorze online. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na spotkanie online z doradcą. Formalności są ograniczone do minimum, a przeliczenie składki np. za ubezpieczenie pakietowe OC i AC zajmuje tylko 2 minuty. Kalkulator CUK dostępny jest dla urządzeń mobilnych, tak więc całego procesu zakupowego można dokonać z poziomu smartfona.

„Tym co charakteryzuje CUK Ubezpieczenia jest multikanałowość. Umożliwiamy zakup polisy w dowolny, wygodny dla klienta sposób – w placówce lub online u doradcy, przez contact center, aplikację mobilną oraz kalkulator online”. – dodaje Przemysław Grabowski Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia

W ofercie Beesafe prócz ubezpieczeń komunikacyjnych – OC oraz Auto Casco w trzech wariantach: AC mini, Warsztat Partnerski, ASO, dostępne jest również ubezpieczenie NNW, sprzętu sportowego czy bagażu.

Comments

comments

292
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...