CU finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku

Redakcja PR - 20.11.2018
217

Communication Unlimited wyróżnione przez Uniwersytet Warszawski

Communication Unlimited (CU) zostało finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego w kategorii Master of Business.

Konkurs Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego jest organizowany przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Jego celem jest docenienie tych wszystkich, który tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa, działają na rzecz gospodarki i społeczności.

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu. Kapituła, w której zasiadają przedstawiciele świata biznesu i świata nauki zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień w pięciu kategoriach: Master of Business, Innowacja/Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Startup UW oraz Startup Wydziału Zarządzania UW.

Finalistą konkursu w kategorii Master of Business została agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited.

„Jesteśmy agencją, która dostarcza nowoczesne rozwiązania zintegrowanego marketingu od opracowania strategii marki, PR, poprzez koncepcje kreatywne, ich realizację we wszystkich kanałach komunikacji, po analizę, planowanie i zakup mediów. Wyróżnienie przez kapitułę konkursu UW to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że doceniono naszą innowacyjność i realizowanie twórczych pomysłów” – mówi Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

CU jest jedną z trzech firm, które znalazły się wśród tegorocznych finalistów kategorii Master of Business. Wyróżnienie otrzymała firma Laurens Coster, zajmująca się komunikacją marketingową, a nagrodę główną Centrum Słuchu i Mowy Medincus.

Comments

comments

217
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...