CSR Business Brunch o raportowaniu niefinansowym

Informacja Prasowa - 26.01.2017
207

CSR Business Brunch o raportowaniu niefinansowym 31 stycznia

We wtorek, 31 stycznia 2017 r., odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu CSR Business Brunch. Wydarzenie będzie poświęcone trendom i inspiracjom w raportowaniu pozafinansowym. Organizatorami spotkania są Go Responsible i ArtGroup, a jego partnerem – Bank Zachodni WBK. 

CSR Business Brunch to późne śniadanie biznesowe, spożywane w swobodnej atmosferze. Tym razem będzie ono okazją, aby poznać trendy w raportowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu, dowiedzieć się o zaangażowaniu interesariuszy w proces raportowania oraz poznać inspiracje z kraju i ze świata. O trendach i inspiracjach podczas spotkania opowiedzą Przemysław Oczyp z Go Responsible, Tomasz Wieczorek z Agencji Reklamowej ArtGroup oraz Katarzyna Teter z Banku Zachodniego WBK.

Dyskusja na temat inspiracji i trendów w raportowaniu pozafinansowym jest szczególnie interesująca w kontekście ustawy dotyczącej obowiązku ujawniania przez jednostki zainteresowania publicznego danych niefinansowych – mówi Przemysław Oczyp, Dyrektor Zarządzający Go Responsible. 

CSR Business Brunch odbędzie się 31 stycznia 2017 r. w warszawskim Centrum Społecznym PACA, przy ul. Michała Paca 40. Potrwa od 10.00-12.00. Organizatorami wydarzenia są Go Responsible i ArtGroup, a jego partnerem – Bank Zachodni WBK. Patronat medialny objęła redakcja portalu odpowiedzialnybiznes.pl.

Wydarzenie będzie połączone z premierą najnowszego numeru publikacji „Foresight CSR. Ekspercki przegląd CSR” poświęconej trendom w raportowaniu niefinansowym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa można zgłaszać na adres mailowy Michała Sobczyka: michal.sobczyk@goresponsible.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji znajduje się na: http://szkoleniacsr.pl/sniadanie-z-trendami/

Comments

comments

207
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...