Cross Digital Marketing 2017 już 14 marca – weź udział!

Informacja Prasowa - 17.02.2017
250

Zapraszamy na konferencję Cross Digital Marketing 2017

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w digital marketingu? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystać jego narzędzia w kampaniach marketingowych oraz jak odnaleźć się w dobie postępującej technologii? Jeśli tak to nie może cię zabraknąć na konferencji Cross Digital Marketing 2017 14 marca w Warszawie.

Świat cyfrowy jest wielowymiarowy i naprawdę jest już wszędzie, a co więcej jest coraz bardziej realny. Odnalezienie się w nim wymaga nie tylko wiedzy, ważne jest przede wszystkim holistyczne podejście do digital marketingu.

Cross Digital Marketing to wydarzenie które powstało z myślą o marketingowcach poszukujących inspiracji, motywacji, digitalowej energii i pomysłów. W ciągu jednego popołudnia, w warszawskim Digital Knowledge Village, odbędzie się cykl wystąpień ekspertów z różnych obszarów marketingu. Prelegenci opowiedzą o tym, jak wykorzystać kanały i narzędzia szeroko pojętego cross digital marketingu m. in. Video, Virtual Reality, Big Data, Mobile czy SEM. Nie zabraknie również ciekawych case study.

Organizatorem wydarzenia jest agencja interaktywna Mint Media. Wśród partnerów konferencji znaleźli się: Gemius Polska, Result Media, Videomill, MyLED, Data Exchanger oraz fundusz venture capital – KnowledgeHub.

Nasz portal objął wydarzenie patronatem medialnym.  

Wstęp na konferencję jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie . Liczba miejsc ograniczona.

W trakcie wydarzenia zostaną omówione wyniki ankiety skierowanej do marketerów, którą można wypełnić na stronie goo.gl/0XkLp3

Cross Digital Marketing 2017 14 marca, wtorek, start o godz. 15.00 Digital Knowledge Village, Puławska 457, Warszawa

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...