Cristiano Ronaldo ma „własne” lotnisko. Coś jednak poszło nie tak…

Redakcja PR - 30.03.2017
245

Cristiano Ronaldo doczekał się...lotniska swojego imienia!

Na portugalskiej Maderze otwarto lotnisko im. Cristiano Ronaldo! Z tej okazji genialnemu piłkarzowi postawiono także pomnik. Ronaldo nie był chyba jednak zadowolony z „dzieła” – na zdjęciach wyraźnie widać jego rozbawienie.

Nie ulega wątpliwości, że Cristiano Ronaldo należy do czołówki najlepszych piłkarzy na świecie. W swojej ojczyźnie Portugalczyk jest tak sławny, że na Maderze międzynarodowe lotnisko zostało „ochrzczone” jego imieniem! Na cześć piłkarza postawiono również popiersie – co wywołało uśmiech na twarzy zainteresowanego.

Nie wszystkim pomysł lotniska im. Ronaldo przypadł do gustu. Jeden z portugalskich dyplomatów, Francisco Seixas da Costa, cytowany przez „Przegląd Sportowy”, sprawę skomentował:

Wiem, że to, co powiem, będzie kontrowersyjne i nie spodoba się wielu moim przyjaciołom (i również ucieszy wiele osób). Chciałbym z całą szczerością przyznać, że jestem zszokowany, że lotnisko nie zostanie nazwane w hołdzie Alberto Joao Jardimowi. Oportunizm turystyczny ma swoje granice, którymi są zdrowy rozsądek i sprawiedliwość. Nazwisko piłkarza lepiej pasuje do stadionu. Ten pomysł zmiany nazwy lotniska jest niesprawiedliwy i śmieszny.

Jeśli chodzi zaś o pomnik, cóż… Z pewnością dało się go zrobić lepiej. Podobizna króla futbolu wielu fanom nie przypadła do gustu, a internautom dała powód do kolejnych memów. Na swoim Twitterze popiersie Ronaldo skomentował również dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, Jakub Kręcidło:

Ciekawe, czy Cristiano Ronaldo będzie często latał na Maderę… 🙂

Źródło: Przegląd Sportowy 

Comments

comments

245
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...