Consulting’n more zaprosi do Polski agencje z całego świata

Jerzy Ciszewski - 18.12.2018
156

Consulting’n more zaprosi do Polski agencje z całego świata

Consulting’n more zaprosi do Polski agencje z całego świata

Agencja Consulting’n more została gospodarzem kolejnego zjazdu międzynarodowej sieci niezależnych agencji PR IPREX Global Communications. Zjazd odbędzie się w Warszawie na przełomie września i października przyszłego roku i wezmą w nim udział przedstawiciele agencji członkowskich z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Stanów Zjednoczonych. To pierwsza tego typu inicjatywa IPREX w Polsce.

IPREX EMEA Fall Meeting to odbywające się raz w roku spotkanie właścicieli i osób zarządzających agencjami PR zrzeszonymi w ramach międzynarodowej sieci. Jego celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy firmami świadczącymi usługi komunikacyjne w różnych częściach świata. Poza wymianą doświadczeń biznesowych ważnym kontekstem jest także omówienie bieżących wydarzeń politycznych i społecznych.

Consulting’n more jako jeden z kluczowych dla IPREX członków w tej części Europy działa w sieci od 2017 roku. – Z uwagi na rosnące biznesowe znaczenie Europy Środkowo-Wschodniej naturalne dla członków IPREX jest zainteresowanie naszym potencjałem w wymiarze ekonomicznym, ale także naszą kulturą – mówi Jakub Zajdel, właściciel agencji Consuting’n more – Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić im bliższe poznanie Polski i zaprosić na kilka dni do Warszawy – dodaje.

Szczegóły odbywającego się w Warszawie spotkania nie są jeszcze znane. Poprzednie IPREX EMEA meeting odbyły się m.in. w Casablance (2018), Berlinie (2017) i Dublinie (2016).

***

Consulting’n more funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Przez blisko 10 lat działalności zrealizowała projekty dla klientów z branż takich jak: farmacja (Polfarmex S.A.), meblarstwo (Meble Wójcik), IT i technologie (Diebold Nixdorf, APA Group, Logitech), mobile (Wiko, Ingram Micro Poland, EMS), marketing (IMS S.A.), FMCG (CEDC, Nestle), branża deweloperska (Profbud i Mal-bud-1), HORECA (Heritage Hotels Polska, Dwór Kombornia, Z-Hotel Business & SPA), energetyka (Vattenfall), przemysł (Prima Power) oraz dla sektora publicznego w tym PARP i Komisja Europejska. Od roku 2018 agencja jest partnerem firmy H9PR. W roku 2018 dołączyła zaś do Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu zrzeszonego w ramach Konfederacji Lewiatan. Właścicielem agencji jest Jakub Zajdel.

Comments

comments

156
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...