Consulting’n more z dwoma nowymi klientami

Informacja Prasowa - 05.09.2019
190

Consulting’n more z dwoma nowymi klientami

Consulting’n more z dwoma nowymi klientami

Consulting’n more z dwiema nowymi umowami o współpracy

W sierpniu agencja Consulting’n more rozpoczęła współpracę z nowym Klientem – siecią „Batumi” Piekarnia Gruzińsko-Ormiańska. Na mocy kolejnej umowy, przedłużona została również dotychczasowa współpraca z Grupą Ekotech – dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonego przemysłu.

Gruzja jest jednym z nielicznych państw na świecie, w których większość spożywanego chleba wciąż wypieka się w sposób niezmienny od wieków – w glinianych piecach tone. Działająca w modelu franczyzowym sieć „Batumi”, czerpie z tej długoletniej tradycji, a należące do niej punkty można już znaleźć w największych miastach w Polsce.

Do zadań agencji należy między innymi prowadzenie biura prasowego, stała komunikacja na profilu marki na Facebooku oraz współpraca z influencerami.

Za działania ze strony Consulting’n more odpowiada Paulina Świat (Senior Account Executive).

Grupa Ekotech to wytwórca przyjaznych dla środowiska materiałów geotechnicznych, które powstają na bazie minerałów antropogenicznych. Mają one nieoceniony wkład w rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym, która opiera się na minimalizacji zużycia surowców, emisji i utraty energii oraz ilości odpadów produkcyjnych.

W ramach przedłużonej współpracy z Grupą Ekotech, agencja Consulting’n more będzie odpowiedzialna za dostarczanie contentu na stronę internetową www.ekotech.pl oraz kompleksowe prowadzenie działań w mediach społecznościowych (Facebook i LinkedIn).

Współpracę z Grupą Ekotech koordynuje Karolina Dobies (Senior Account Executive).

Obie umowy zostały podpisane na czas nieokreślony.

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...