Consulting’n more rozpoczyna pracę dla AkzoNobel

Informacja Prasowa - 26.04.2018
78

Consulting’n more rozpoczyna pracę dla AkzoNobel

Consulting’n more nawiązało współpracę z holenderskim koncernem AkzoNobel, wiodącym producentem farb i lakierów, w którego portfolio znajdują się marki takie jak Dulux, Sikkens, International czy Interpon. Agencja będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną oraz ekspercką prowadzoną na rynku polskim.

AkzoNobel to międzynarodowy koncern, działający w ponad 75 krajach, który zatrudnia ponad 36.000 pracowników. Główna siedziba koncernu znajduje się w Amsterdamie w Holandii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji farb i lakierów, a jednocześnie jest jednym z liderów zrównoważonego rozwoju. Na rynku polskim AkzoNobel obecny jest od ponad 20 lat i posiada m.in. zakład produkcyjny w Pilawie, rozbudowaną sieć dystrybutorów i mieszalni farb oraz prowadzi działania serwisowe dla każdego ze swoich biznesów. Firma zatrudnia w Polsce około 700 osób.

– W związku z ciągłym rozwojem zwiększają się nasze potrzeby również w zakresie działań komunikacyjnych – mówi Katarzyna Kowalczyk, Menedżer ds. Komunikacji w AkzoNobel – Jako koncern prowadzimy rozbudowane działania z zakresu zrównoważonego rozwoju, a także posiadamy specjalistyczne zaplecze eksperckie. Współpraca z agencją ma pozwolić nam na jeszcze efektywniejszą komunikację w kontekście tych dwóch obszarów – dodaje.

Consulting’n more będzie odpowiedzialne za prowadzenie działań media relations oraz przygotowywanie materiałów prasowych o tematyce eksperckiej i korporacyjnej. Za koordynację projektu odpowiada Magdalena Mikołajczak (Account Manager).

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...