Comedy Central wraca z 25 sezonem serialu „Miasteczko South Park”

Informacja Prasowa - 20.01.2022
238

Comedy Central wraca z 25 sezonem serialu "Miasteczko South Park"

COMEDY CENTRAL WRACA Z 25. SEZONEM SERIALU „MIASTECZKO SOUTH PARK”!

Comedy Central zaprasza na najgłośniejszą premierę tej zimy! W poniedziałek 7 lutego na kanale zadebiutuje 25. sezon kultowego serialu animowanego „Miasteczko South Park”. Na fanów serii czeka 6 zupełnie nowych odcinków i wiele innych niespodzianek. 

Do wszystkich miłośników „Miasteczka South Park”: mamy fantastyczną wiadomość! Legendarny serial animowany, okrzyknięty przez Entertainment Weekly „jednym z najlepszych programów telewizyjnych wszech czasów”, powraca na antenę Comedy Central, gdzie gościł przez ostatnie 25 lat. Jubileuszowy, 25. sezon będzie miał swoją premierę w Polsce już 7 lutego. Sześć premierowych odcinków będzie można zobaczyć na Comedy Central w lutym i marcu, kolejno 7, 14 i 21 dnia danego miesiąca o godz. 00:30. Dostępne będą również na SouthPark.cc.com, CC.com i w Comedy Central App.

South Park i to, co do tej pory udało nam się osiągnąć z tym serialem, to ogromny sukces – nie mamy wątpliwości” – mówią współtwórcy formatu, Matt Stone i Trey Parker.

„South Park” powstał 13 sierpnia 1997 roku i znacząco przyczynił się do sukcesu kanału Comedy Central – od premiery obejrzano ponad 523 miliardy minut serialu. Dlatego stacja planuje uczcić 25-lecie programu rokiem pełnym niespodzianek, które z pewnością zachwycą miliony miłośników serialu.

„Przez ostatnie 25 lat wiele pokoleń fanów dorastało oczarowanych niesamowicie zabawnym i przewrotnym światem, który Matt i Trey wykreowali w South Park. Jesteśmy zachwyceni, że w ramach naszej nowej, rozszerzonej umowy będziemy kontynuować współpracę przy tworzeniu kolejnych sezonów South Park na Comedy Central i wielu innych, wyjątkowych produkcji związanych z serią dla Paramount+” – powiedział Chris McCarthy, prezes i dyrektor generalny ViacomCBS Media Networks i MTV Entertainment Studios.

Umowa MTV Entertainment Studios z Parkerem i Stone’em zakłada przedłużenie emisji „Miasteczka South Park” na antenie Comedy Central do 2027 roku, co uczyni je najdłużej emitowanym serialem w historii telewizji kablowej. Oprócz przedłużenia serii do 30 sezonów, nowy kontrakt obejmuje 14 oryginalnych produkcji realizowanych wyłącznie dla platformy Paramount+, w tym filmy „South Park: Post Covid” i „South Park: Post Covid: The Return of Covid”.

Trey Parker i Matt Stone są producentami wykonawczymi „South Park” wraz z Anne Garefino i Frankiem C. Agnone II. Za produkcję odpowiadają Eric Stough, Adrien Beard, Bruce Howell i Vernon Chatman. Christopher Brion pełni funkcję dyrektora kreatywnego South Park Digital Studios. Serial zdobył do tej pory pięć nagród Emmy, a także nagrodę Peabody Award.

Sześć premierowych odcinków „South Park” na Comedy Central już w lutym i marcu, kolejno 7, 14 i 21 dnia danego miesiąca o godz. 00:30.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...