Colonel Sanders na Burmistrza?

Redakcja PR - 28.09.2018
233

Reakcja KFC na obietnicę wyborczą kandydata z Sokołowa Podlaskiego okazała się hitem internetu.

Jeżeli Colonel Sanders zostanie burmistrzem to wróci Wtorkowy Kubełek! Tak marka KFC w swoim poście na Facebooku nawiązała do deklaracji wyborczej jednego z kandydatów na burmistrza.

Deklaracja KFC jest żartobliwą odpowiedzią na post wyborczy zamieszczony przez jednego z kandydatów na burmistrza. „Czy chcecie restauracji McDonald’s w Sokołowie Podlaskim?” – pyta z plakatu uśmiechnięty kandydat i prosi o opinie. Post kandydata osiągnął ponad pół tysiąca udostępnień w niespełna dobę i okazał się hitem internetu.

Post KFC również okazał się strzałem w dziesiątkę. Taki Real Time Marketing wzbudził bardzo pozytywny buzz. W zaledwie kilka godzin po publikacji posta osiągnął wynik ponad 400 udostępnień oraz prawie 3 000 like’ów.

Real Time Marketing, czyli niezgrabnie brzmiący po polsku marketing czasu rzeczywistego, jest chętnie wykorzystywany w branży reklamowej. Chodzi o to, by wykorzystać duże wydarzenie do zrobienia szumu wokół swojej marki. Tym razem wybiła się w ten sposób sieć KFC.

Comments

comments

233
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...