Codemedia z nowym Media Managerem

Informacja Prasowa - 18.06.2019
175

Codemedia z nowym Media Managerem

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączył Piotr Szatyński. Wcześniej pracował w agencji Zenith.

Piotr Szatyński w Codemedia odpowiedzialny jest m.in. za strategiczne planowanie, zakup mediów oraz nadzór nad realizacją kampanii dla wybranych klientów. W swojej karierze pracował przy wielu zróżnicowanych projektach – od prowadzania działań wizerunkowych dla marek FMCG po świadomościowe i sprzedażowe dla sektora automotive oraz handlu. Swoje bogate doświadczenie i kompetencje będzie mógł wykorzystać podczas pracy z nowymi klientami.
Nowy Media Manager w Codemedia pracę w branży rozpoczął w 2010 roku w strukturach MPG (obecnie Havas Media). Od początku zajmował się kompleksowym prowadzeniem kampanii, w tym utrzymywaniem stałego kontaktu z klientami. W 2018 roku objął stanowisko Media Managera w agencji Zenith. Do jego obowiązków należała analiza i budowanie strategii dla jednej z większych na polskim rynku marek z kategorii retail.
Piotr Szatyński jest absolwentem urbanistyki na Wydziale Geografii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie, poza czasem spędzanym z rodziną i znajomymi, pasjonuje się discgolfem.
Piotr Szatyński

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...