Codemedia rozbudowuje dział komunikacji

Redakcja PR - 04.07.2017
182

Codemedia rozbudowuje dział komunikacji

Do zespołu domu mediowego Codemedia dołączyła Hanna Markuszewska. Od maja br. jako młodszy specjalista ds. komunikacji marketingowej odpowiada za realizację wybranych działań z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej spółki oraz współpracę z agencją PR.

Codemedia_Hanna_Markuszewska

Hanna Markuszewska aktywnie wspiera kształtowanie wizerunku Codemedia. Odpowiada między innymi za komunikację firmy w mediach społecznościowych oraz aktualizację i rozbudowę strony internetowej o wartościowe treści. Do jej obowiązków należy koordynacja pracy agencji PR.

Hanna wzmocniła nasze siły komunikacyjne. Jej zatrudnienie jest kontynuacją, zmian jakie rozpoczęliśmy kilka miesięcy wcześniej – mówi Tomasz Trojnar, Communication Director Codemedia, który dołączył do Codemedia w marcu tego roku.

Do tej pory Hanna Markuszewska związana była z branżą eventową. Jest absolwentką studiów inżynierskich na Politechnice Gdańskiej. Obecnie poszerza swoją wiedzę na Uniwersytecie Warszawskim studiując finanse, rachunkowość i ubezpieczenia.

Prywatnie jest pasjonatką kultury amerykańskiej i motoryzacji. Interesuje się montażem filmów i obróbką zdjęć. W wolnym czasie pływa i jeździ na nartach.

Comments

comments

182
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...