Co w styczniu?

Jerzy Ciszewski - 03.01.2016
193

Nadchodzące wydarzenia na najbliższe dni – styczeń 2016

E-marketing – promocja i reklama w internecie – WARSZAWA (21-22.01.2016)

Szkolenie w formie warsztatów dla pasjonatów reklamy internetowej, specjalistów z branży marketingu i sprzedaży, osób prowadzących strony firmowe. Mile widziani są social media ninja, menadżerowie i ludzie, którzy lubią się uczyć nowych rzeczy.

Warsztaty złożone są z kilku modułów, w każdym z nich znajdują się poszczególne działy tematyczne. Uczestnicy nauczą się między innymi analizy podstawowych modeli rozliczeniowych reklam, zostaną przeprowadzeni przez Google AdWords, czy poznają tajniki e-mail marketingu.

Cena: 1590zł netto. Formularz zgłoszeniowy.

Trendy sprzedaży 2016 – WARSZAWA (27-28.01.2016)

Konferencja dla menadżerów, osób prowadzących własną działalność, specjalistów ds. sprzedaży i marketingu, studentów kierunków powiązanych.

Umiejętność sprzedaży jest obecnie najbardziej pożądana na rynku pracy. Dotyczy zarówno osób, które zakładają własne firmy, ale i menadżerów, marketerów. Sprzedaż jest dziś nie tylko kojarzona z tradycyjnymi sklepikami czy stoiskami, ale zaawansowana technika i komputeryzacja pozwalają na dużo bardziej zaawansowane procesy sprzedaży. Uczestnicy konferencji dowiedzą się więcej między innymi o technice storytellingu, wykorzystywaniu mowy windowej, poznają też przykłady dobrych praktyk sprzedaży produktów.

Cena: 2295 zł netto. Formularz zgłoszeniowy.

Planowanie i strategie marketingowe – WARSZAWA (21-22.01.2016)

Szkolenie wesprze działalność marketerów, menadżerów marketingu i kierowników, specjalistów produktowych, specjalistów do spraw planowania i kontrolingu.

Szkolenie obejmuje 5 obszernych modułów, w których zawierają się kolejne panele tematyczne. Od analizy punktu wyjścia i zasobów, którymi dysponujemy aż do punktu, jaki chcemy osiągnąć. Uczestnicy dowiedzą się również jak wybrać i stworzyć odpowiednią strategię marketingową, także jak ją dobrze zaplanować. Skorzystają również z przykładów dobrych praktyk i nauczą się kontroli tego, co już osiągnęli.

Cena: 1590 zł netto. Formularz zgłoszeniowy.

Autoprezentacja – sztuka wystąpień publicznych – ZAKOPANE (25-27.01.2016)

Spotkanie będzie wartościowe dla wszystkich, którzy mają do czynienia bezpośrednio z klientem, także dla przedsiębiorców, sprzedawców, konferansjerów, ludzi, którzy mają do czynienia z wystąpieniami z mediach.

Uczestnicy posiądą wiedzę z zakresu zasobów narzędzi, z których warto korzystać przy wystąpieniach publicznych, dowiedzą się również, jak skupić na sobie uwagę odbiorcy, dowiedzą się więcej o wystąpieniach perswazyjnych. Nauczy się również organizacji prezentacji. Szkolenie jest oparte na technikach storytellingu, a spotkanie poprowadzi Piotr Bucki.

Cena: 1800 zł netto. Formularz zgłoszeniowy.

Jak pisać do sieci i projektować formaty reklamowe online. Praktyczne aspekty pisania i rozpowszechniania materiałów promocyjnych w internecie – WARSZAWA (21.01.2016)

Odnajdą się tutaj zarówno blogerzy jak i właściciele firm, menadżerowie, marketingowcy, copywriterzy i studenci kierunków powiązanych z reklamą czy dziennikarstwem.

Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jaki jest typowy użytkownik internetu, czego poszukuje w sieci, jakie są trendy w projektowaniu stron i typy organizacji treści. Poznają też tajniki ciekawych nagłówków i contentu, którzy przyciągnie uwagę odbiorcy. W programie jest również wprowadzenie do psychologii online oraz ćwiczenia praktyczne.

Cena: 590 zł netto. Formularz zgłoszeniowy.

AnnaKrol_Wydarzenia

Comments

comments

193
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...