Co stanowi o jakości i smaku – kolejna odsłona kampanii Costa Coffee Home Edition

Informacja Prasowa - 13.11.2020
118

Co stanowi o jakości i smaku – kolejna odsłona kampanii Costa Coffee Home Edition

CO STAnowi o jakości i smaku – kolejna odsłona kampanii COSTA COFFEE HOME EDITION

 Właśnie zaczęła się kolejna odsłona kampanii Lepszy początek z COSTA COFFEE wspierającej wprowadzenie na rynek nowych produktów COSTA COFFEE HOME EDITION, czyli wysokiej jakości kaw w wersji do domu. Osią komunikacji są działania digitalowe i telewizyjne wsparte kampanią outdoorową. Kreacja kampanii skupia się na podstawowych wariantach COSTA COFFEE HOME EDITION i ich walorach smakowych.

O COSTA COFFEE HOME EDITION

COSTA COFFEE HOME EDITION to nowa propozycja od COSTA COFFEE, popularnej marki kawiarnianej, która od blisko 50 lat zapewnia wyjątkowe doznania smakowe. Za wysoką jakość produktów COSTA COFFEE odpowiadają starannie wyselekcjonowane ziarna, którym jest w stanie sprostać tylko 5% upraw światowej produkcji kawy. Wszystkie ziarna pochodzą z upraw z Certyfikatem Rainforest Alliance. O ich wyjątkowości stanowi również specjalny proces palenia, który COSTA COFFEE przeprowadza we własnej palarni, a nad całością czuwa Mistrz Gennaro Pelliccia.

COSTA COFFEE HOME EDITION jest dostępna jako kawa ziarnista, mielona i w kapsułkach. Można ją kupić w 3 opcjach wagowych: 200 g, 500 g i 1 kg, w osiedlowych sklepach, dużych marketach, kawiarniach COSTA COFFEE oraz przez internet z dostawą do domu. Na półkach sklepowych kawy wyróżniają się nowoczesnymi opakowaniami, na których można znaleźć informacje na temat profilu sensorycznego oraz ikonki, które podpowiadają, w jaki sposób podawać kawę.

O kampanii – czyli CO STAnowi o jakości i smaku COSTA COFFEE HOME EDITION

Ogólnopolska kampania promująca COSTA COFFEE HOME EDITION obejmuje działania digitalowe
i emisję 8-sekundowych spotów sponsoringowych. Od początku listopada można je obejrzeć przed rozpoczęciem i po zakończeniu programów w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, takich jak: TVN, TVP czy Polsat Film. Intensywna obecność nowego produktu w internecie i TV wsparta jest także reklamami na billboardach oraz citilightach zlokalizowanych w centrum Warszawy.

Celem wszystkich działań komunikacyjnych COSTA COFFEE HOME EDITION jest budowanie świadomości marki, szerokiej oferty oraz jakościowych benefitów produktu. Motywem przewodnim kampanii jest hasło Lepszy początek z COSTA COFFEE HOME EDITION oraz idea CO STAnowi o… – seria kreatywnych pytań, na które odpowiadają jakościowe i smakowe właściwości COSTA COFFEE w wersji do domu. Każdy z visuali prezentuje również podstawowe warianty produktu.

– Marka Costa Coffee  jest znana i ceniona w Polsce za wysoką jakość, wieloletnią ekspertyzę oraz niezwykłe doświadczenia smakowe. W ramach ogólnopolskiej kampanii konsumenckiej chcemy  poinformować o tym, iż kawę Costa Coffee możemy przygotować we własnym domu. COSTA COFFEE HOME EDITION tworzą precyzyjnie wyselekcjonowane ziarna tylko 5% ziaren na świecie spełnia nasze standardy jakości. COSTA COFFEE w wersji do domu to 4 różne mieszanki kaw o szerokim wachlarzu smaków i aromatów, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających konsumentów.  To także idealna propozycja na lepszy początek dnia! mówi Sebastian Gugała, Coffee Marketing Manager w Coca-Cola HBC Polska.

Za strategię, kreację i produkcję kampanii COSTA COFFEE HOME EDITION odpowiada agencja Kalicińscy. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom. Działania PR w obszarze strategii mediowej, media relations i branded content prowadzi agencja Big Picture. 

                                                                       ***

COSTA COFFEE to najpopularniejsza sieć kawiarni premium w Polsce. Marka słynie przede wszystkiej
z wysokiej jakości kawy, którą do tej pory można było smakować jedynie w kawiarniach lub kawomatach.

Comments

comments

118
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...