„Co się zmieni w roku 2019” – dodatek „Gazety Wyborczej”

Jerzy Ciszewski - 03.01.2019
98

„Co się zmieni w roku 2019” – dodatek „Gazety Wyborczej"

„Co się zmieni w roku 2019” – dodatek „Gazety Wyborczej”

O ile wzrosną ceny prądu i gazu, na jakie podwyżki mogą liczyć pracownicy oświaty, w jaki sposób będziemy rozliczać podatki? „Gazeta Wyborcza” przygotowała specjalny dodatek o zmianach, które czekają Polaków w 2019 roku. Ukaże się on jutro – 3 stycznia br. wraz z czwartkowym wydaniem dziennika.

Nowe obowiązki i wydatki, ale także nowe uprawnienia i ulgi – tym przywita nas 2019 r. Jak co roku, także i teraz nowy rok przyniesie wiele zmian w przepisach prawa, regulaminach i taryfach. Trzeba je poznać, by nie dać się zaskoczyć zmianom na gorsze i świadomie wykorzystać nowe możliwości – pisze dziennikarka Magdalena Warchala we wstępie do dodatku.

W czwartkowym informatorze „Gazety Wyborczej” czytelnicy będą mogli sprawdzić m.in. kto w nowym roku może liczyć na wyższą pensję, jakie zmiany w przepisach czekają emerytów oraz o ile wzrosną ceny prądu czy gazu. Redakcja pisze również o wyższych zasiłkach dla opiekunów osób z niepełnosprawnościami, nowych zasadach wyjazdów do sanatorium, mailowych wezwaniach z ZUS czy o rządowych dopłatach do ocieplenia domów. Ważne dla osób wynajmujących mieszkania okażą się z kolei informacje o państwowym programie „Mieszkanie na start”, który ruszył 1 stycznia br. W dodatku znalazł się także informator podatkowy i kalendarz wolnych dni.

24-stronicowy zeszyt „Co się zmieni w roku 2019” ukaże się wraz z „Gazetą Wyborczą” w czwartek, 3 stycznia br. Specjalne wydanie wspiera promocja w radiu (TOK FM) i telewizji (TVN i staje tematyczne) oraz autopromocja prowadzona na łamach „Gazety Wyborczej”, na Wyborcza.pl i w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

98
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...