”Co Jest Grane 24” prezentuje nowy projekt muzyczny – „Women’s Voices”, czyli kobiece głosy mają moc

Informacja Prasowa - 23.02.2018
64

”Co Jest Grane 24” prezentuje nowy projekt muzyczny - „Women's Voices”, czyli kobiece głosy mają moc

Wiosną i jesienią 2018 roku do wybranych miast Polski zawitają artystki projektu „Women’s Voices”. Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia br. w Nowym Teatrze w Warszawie. Wystąpią Paulina Przybysz, Kayah,  Brodka i Daria Zawiałow, a gościem specjalnym będzie Katarzyna Nosowska. 

„Women’s Voices” to impreza przeznaczona dla tych, którzy cenią pierwszorzędny pop, przebojowy, pełen chwytliwych melodii, ale podszyty mądrymi tekstami. Paulina Przybysz, Kayah, Brodka oraz Daria Zawiałow działalność artystyczną zaczynały w różnych warunkach i okolicznościach. Każda inaczej doświadczała zmieniających się jak w kalejdoskopie wyzwań rynku muzycznego. Każda też w zupełnie inny sposób prowadzi swoją karierę. Kayah współtworzyła polski pop XXI wieku, Brodka udowodniła, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można iść wbrew modom, ale pozostać na szczycie, Daria Zawiałow jest świetnym przykładem, jak talentem i pomysłem na siebie można się przebić w czasach, gdy konkurencja jest arcypotężna.

To pierwsza edycja „Women’s Voices”, którego dyrektorką artystyczną jest Paulina Przybysz. Aktywna na rynku muzycznym od ponad dekady – teraz firmuje swoją muzykę własnym nazwiskiem i dorosłym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet.

Wszystkie panie mają do opowiedzenia własne fascynujące historie, a towarzyszyć im będzie gość specjalny – Katarzyna Nosowska.

Na finał koncertu wokalistyki przygotują wybrane przez Paulinę Przybysz covery, które zaprezentują w specjalnym, wspólnym występie. Koncert będzie też wyjątkową okazją do świętowania obchodów stulecia uzyskania przez Polki praw wyborczych. Artystki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by kobiecy głos był bardziej słyszalny.

Bieżące informacje o koncertach będą pojawiać się na Facebooku.

Bilety na poszczególne koncerty można kupić na Biletycjg24.pl.

Comments

comments

64
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...