Co Jest Grane 24 Festival 2019 w najbliższych dniach w Warszawie

Informacja Prasowa - 11.06.2019
147

Co Jest Grane 24 Festival 2019 w najbliższych dniach w Warszawie

Już po raz czwarty redakcja „Co Jest Grane 24″ zaprasza na miejski letni festiwal, na którym wystąpią najlepsi polscy artyści, m.in. Mela Koteluk, Paweł Domagała, Mazolewski/Porter, Daria Zawiałow i O.S.T.R. Podczas Co Jest Grane 24 Festival 2019, który odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę – 14 i 15 czerwca br. na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, na uczestników czekać będą również seansy filmowe w Kinie Festiwalowym, warsztaty dla dzieci oraz strefa foodtrucków.

Na dwóch scenach tegorocznej edycji miejskiego festiwalu kulturalnego wystąpi 16 polskich artystów i zespołów: Lao Che, Daria Zawiałow, Waglewski Fisz Emade, O.S.T.R., Tęskno, Baranovski, Rasmentalism, Paweł Domagała, EABS, Mela Koteluk, Ralph Kaminski, Łąki Łan, Mery Spolsky, Novika, Mazolewski/Porter oraz Smolik/Kev Fox.

Dwudniowe wydarzenie otworzy finał „Wielkiego Testu z klasyki rocka” organizowanego przez Rock Radio, do udziału którego stacja zaprosiła aktorów, muzyków, sportowców i dziennikarzy oraz słuchaczy stacji, a nagroda główna konkursu trafi na cel charytatywny. Dodatkowo, w piątek – 14 czerwca br. na Co Jest Grane 24 Stage Teatr Muzyczny Roma zaprezentuje fragmenty swoich najbardziej znanych musicali.

W dniach 14 i 15 czerwca br. na uczestników wydarzenia czekać będą również spotkania z artystami, którzy będą podpisywali swoje płyty, Kino Festiwalowe, a w nim filmy muzyczne i pasmo produkcji młodzieżowych oraz specjalna strefa dla dzieci, w której najmłodsi wezmą udział m.in. w minispektaklach, warsztatach plastycznych, akademii żeglarza, a także spędzić czas w specjalnej przestrzeni do gier i zabaw. Ponadto festiwalowicze będą mogli spróbować przysmaków z czołowych restauracji i foodtrucków, m.in. kultowej sieci burgerowni Pasibus.

Podobnie jak w ubiegłym roku, dla uczestników imprezy wszystkie wystawy w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski będą w tych dniach za darmo.

Karnety oraz bilety na Co Jest Grane 24 Festival 2019 są dostępne na Cojestgrane24festival.pl, w aplikacji Going., stacjonarnie w salonach sieci Empik i na ebilet.pl. Dwudniowy karnet kosztuje 120 zł, jednodniowy bilet – 90 zł. Dzieci do lat 12 oraz osoby powyżej 65. roku życia mogą wejść na festiwal za 1zł. Taki bilet można zakupić na Cojestgrane24festival.pl. Wszyscy, którzy zakupią bilet lub karnet na festiwal, otrzymają 3-miesięczny darmowy dostęp do treści na Wyborcza.pl.

Organizatorem wydarzenia jest zespół „Co Jest Grane 24″, partnerem merytorycznym – ZAiKS, a pozostałymi partnerami: U-jazdowski, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Perła Browary Lubelskie, Instax, Factory, JimJam Polsat, Tabasco, Kikkoman, Ambasada Szwajcarii, Dealer Audi Krotoski-Cichy Warszawa, wmfono oraz Pampers.

Tegoroczni patroni medialni to Aktivist, AMS, cgm.pl, Gazeta.pl, HIRO, Kino Polska Muzyka, Rytmy.pl, Warszawa.Wyborcza.pl, Rock Radio, Empik, Music i „Wysokie Obcasy”. Partnerem technicznym został Revolver Backline

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Cojestgrane24festival.pl oraz na wydarzeniu Facebooku.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...