Co Facebook szykuje na Halloween?

Redakcja PR - 28.10.2016
264

No Tricks, Just Treats, czyli Halloween na Facebooku

W ten weekend Stany Zjednoczone (a za nimi wiele krajów na świecie) będzie bawić się podczas Halloween. „Cukierek albo psikus” usłyszą z ust dzieciaków tysiące gospodarzy i gospodyń w amerykańskich i europejskich domach. Dla Facebooka takie komercyjne święto to doskonała okazja do wypromowania swoich narzędzi i interakcji z użytkownikami. Jakie zabawki da nam do ręki Facebook? 

Po pierwsze, na Facebook Live będzie można skorzystać ze specjalnie zaprojektowanych na ten weekend masek. Straszyć znajomych będziemy mogli podczas transmisji na żywo!

Po drugie, reakcje (czyli lajki, serduszka, smutek, złość, wow, haha) specjalnie na ten weekend będą podmienione na bardziej „halloweenowe”.

livemasksnewsroomhero_

livemasks_video-demo

Zła wiadomość jest taka, że maski na Facebook Live będą dosępne dla uzytkowników systemu iOS w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii. Jak zapowiada serwis, stopniowo maski (już nie halloweenowe) będą wprowadzane w kolejnych krajach dla użytkowników systemów iOS i Android. Maski w trakcie Halloween będą dostępne ponadto dla osób publicznych, korzystających z Facebook Mentions.

Źródło: Blog Facebooka.

PayPal i Facebook Messenger poszerzają współpracę

Facebook testuje w Polsce nowe funkcje Messengera

Comments

comments

264
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...