Co dziennikarze słyszą od polityków PiS?

Informacja Prasowa - 24.01.2022
216

Co dziennikarze słyszą od polityków PiS?

Co dziennikarze słyszą od polityków PiS? Rozmowa z sejmowymi reporterami „Gazety Wyborczej” 27 stycznia br. w Klubie „Wyborczej” 

  Gdy kamery pracują, politycy zachowują się wobec mediów w różny, często nawet niegrzeczny sposób. A co się dzieje, gdy nikt nie nagrywa? W najbliższy czwartek, 27 stycznia br. o godz. 20:00 na Wyborcza.pl odbędzie się spotkanie online z doświadczonymi reporterami sejmowymi „Gazety Wyborczej” – Justyną Dobrosz-Oracz, Agatą Kondzińską i Pawłem Wrońskim, którzy opowiedzą o kulisach swojej pracy nad materiałami z udziałem polityków obozu władzy. W wydarzeniu mogą wziąć udział członkowie i członkinie Klubu „Wyborczej”, czyli subskrybenci pakietów Klubowych z oferty Wyborcza.pl.  

– Władza krzyczy, oficjalnie wręcz bojkotuje wolne media, a mimo to mamy szczegółowe informacje o tym, co się dzieje w środku tzw. Zjednoczonej Prawicy. Wiemy, kogo aktualnie słucha Kaczyński, kto z kim knuje przeciwko premierowi Morawieckiemu. Znamy lęki polityków Prawa i Sprawiedliwości, wiemy, co daje im nadzieję na przetrwanie. (…) Chcemy pokazać Państwu kulisy naszej trudnej i niewdzięcznej (troszkę żartuję) pracy, dlatego do studia zaprosiliśmy najlepszych ekspertów od polskiej polityki – mówi zastępca redaktora naczelnego „Wyborczej” Bartosz T. Wieliński, który razem z dziennikarką Dominiką Wielowieyską poprowadzi najbliższe spotkanie w Klubie „Wyborczej”.

O swojej pracy opowiedzą doświadczeni reporterzy sejmowi „Gazety Wyborczej”: Justyna Dobrosz-Oracz, Agata Kondzińska i Paweł Wroński. Prowadzący spotkanie porozmawiają z nimi o kulisach polskiej polityki, walce członków Prawa i Sprawiedliwości z wolnymi mediami i – zgodnie z tradycją Klubu „Wyborczej” – o tym, co daje dziennikarzom nadzieję na przyszłość.

Spotkanie online na Wyborcza.pl odbędzie się w czwartek, 27 stycznia br. o godz. 20:00. Mogą w nim uczestniczyć członkinie i członkowie Klubu „Wyborczej” – zaproszenie otrzymają e-mailem. Klubowicze mają także możliwość zadania pytań rozmówcom – mogą je przesyłać na adres klub@wyborcza.pl. Dodatkowo, uczestnicy spotkania otrzymają w jego trakcie specjalny kod promocyjny na zakup wybranych książek Wydawnictwa Agora.

Szczegółowe informacje o tym, jak dołączyć do grona prenumeratorów Wyborcza.pl oraz Klubu, można znaleźć na stronie Prenumerata.wyborcza.pl.

Najbliższe spotkanie Klubu „Wyborczej” promowane jest w prasie, radiu i internecie. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”. Więcej informacji o zbliżającym się wydarzeniu można znaleźć na Wyborcza.pl.

Rozmowa z reporterami „Gazety Wyborczej” jest kolejnym wydarzeniem organizowanym przez redakcję. Do tej pory w ramach Klubu „Wyborczej” redakcja gościła m.in. Swiatłanę Cichanouską, Katarzynę Kłosińską i Michała Rusinka, Adama Bodnara, Adama Wajraka, Jacka Dukaja, ekipę dziennikarzy śledczych „Gazety Wyborczej”, himalaistę Nimsdaia Purję, a ostatnio Anne Applebaum oraz Donalda Tuska. Wszystkie spotkania Klubu „Wyborczej” można obejrzeć na stronie Wyborcza.pl/klub.

Comments

comments

216
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...