CNN ze swoją wizją przyszłości. Zadebiutował nowy program „The Next Frontier”

Jerzy Ciszewski - 14.12.2022
167

Rahel Solomon będzie rozmawiać z architektami, projektantami i specjalistami zajmującymi się koncepcjami przyszłych stylów życia.

CNN ze swoją wizją przyszłości. Zadebiutował nowy program „The Next Frontier”

CNN ruszyło z nowym sześcioodcinkowym programem „The Next Frontier”, który przygląda się możliwościom życia w kolejnych dekadach oraz obecnym wyobrażeniom miast przyszłości. Gospodyni programu, korespondentka biznesowa CNN Rahel Solomon w ramach nowej serii będzie rozmawiać z architektami, projektantami i specjalistami zajmującymi się koncepcjami przyszłych stylów życia.

W premierowym odcinku „The Next Frontier”, emitowanym na antenie CNN International od 10 grudnia, Rahel Solomon pochyla się nad pytaniem, jak w przyszłości będzie wyglądało nasze życie. Od strzelistych drapaczy chmur po podziemne obiekty – udowodni, że już dzisiaj projektowane są rozwiązania, według których miasta będą się rozwijać w nadchodzących latach. Gospodyni programu spotyka się z deweloperami odpowiedzialnymi za pierwsze na świecie pływające miasto, architektem niektórych drapaczy chmur i projektantem rewitalizującym serce historycznego centrum miasta.

„Wyobrażanie sobie tego, jak będziemy żyć, podróżować i pracować w przyszłości, było ekscytującym zadaniem” – mówi Solomon. „Obserwowanie, jak ludzie używają tych technologii dzisiaj i uwzględniają je w projektach, które dotyczą naszej przyszłości, dowodzi, że wchodzimy w nowy świat możliwości” – dodaje.

„Program »The Next Frontier«, wykorzystując doświadczenia CNN w budowaniu storytellingu, odsłania nieopowiedziane dotąd historie przyszłości i pokazuje, w jaki sposób już dziś planowane jest nasze jutro” – komentuje Ellana Lee, CNN International SVP i Global Head of Features Content.

Więcej na ten temat – cnn.com/thenextfrontier

Program „The Next Frontier” miał premierę w ubiegłą sobotę 10 grudnia w CNN International. Kolejne odcinki emitowane będą przez cały 2023.

 

 

Comments

comments

167
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...