CNN z nowym programem „Vital Signs”

Informacja Prasowa - 09.08.2019
171

CNN z nowym programem „Vital Signs”

10 sierpnia odbędzie się premiera nowego programu CNN International – „Vital Signs”. Gospodarzem będzie wielokrotnie wyróżniony nagrodą Emmy, główny korespondent specjalizujący się w tematyce medycznej dr Sanjay Gupta. Każdego miesiąca, od sierpnia do grudnia, ekipa „Vital Signs” będzie podróżować po całym świecie, odwiedzając m.in.: USA, Meksyk, Izrael, Bhutan, Hongkong czy Tajlandię, aby odkryć najciekawsze nowinki w obszarze medycyny.

Część każdego, 30-minutowego odcinka „Vital Signs” będzie poświęcona sekcji „Live Longer”, w której dr Gupta spotyka się z inspirującymi ludźmi z różnych krajów i bada sekrety długowieczności.

„Długowieczność dotyczy każdego aspektu naszego życia, bez względu na kulturę, płeć lub wiek – zależy m.in. od podejmowanych przez nas decyzji czy ludzi, którymi się otaczamy. Wraz z premierą „Vital Signs”, jesteśmy podekscytowani eksploracją najnowszych innowacji i inspirujących historii dotyczących zdrowia oraz odnowy biologicznej na całym świecie” – mówi dr Sanjay Gupta.

Pierwszy odcinek„Vital Signs” wyemitowany w tym miesiącu bada przyszłość żywienia. CNN zagłębia się w rosnącą popularność żywności pochodzenia roślinnego i odkrywa, co to oznacza dla całego przemysłu spożywczego, również w wymiarze konsekwencji dla zdrowia i tradycji religijnych. Analizuje także, czy coraz bardziej powszechne dzisiaj substytuty mięsa pochodzenia roślinnego odegrają rolę w rozwiązywaniu problemu głodu i niedoborów żywności. W sekcji „Live Longer” CNN przygląda się diecie nazywanej okresowym poszczeniem (z ang. intermittent fasting),któramoże pomóc w prowadzeniu dłuższego, zdrowszego życia.

Program „Vital Signs” będzie uzupełniany o teksty na stronie internetowej, filmy, infografiki i interaktywne quizy dostępne na CNN Health.

 

Godziny emisji odcinków:

Sobota, 10 sierpnia, o godzinie 13:30 CET (premiera).

Niedziela, 11 sierpnia o godzinie 07:30 CET i 20:30 CET.

Środa, 14 sierpnia o godzinie 09:30 CET 18:30 CET.

Sobota, 17 sierpnia o godzinie 07:30 CET i 20:30 CET.

Niedziela, 18 sierpnia o godzinie 13:30 CET.

Comments

comments

171
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...