CNN International prezentuje nową ramówkę dla regionu EMEA

Informacja Prasowa - 21.08.2018
276

CNN International prezentuje nową ramówkę dla regionu EMEA

CNN International prezentuje nowy ramowy program dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Oprócz debiutanckich produkcji, stacja wprowadza również decydujące zmiany co do godzin emisji swoich najbardziej popularnych programów wieczornych.

Od 10 września na kanale zobaczymy nowy, godzinny program „Amanpour”, który przedstawi świeże twarze i opinie w połączeniu ze znaną nam już mieszanką wywiadów i rozmów o polityce, kulturze oraz sprawach bieżących. Produkcja będzie transmitowana o godzinie 19.00 CET.

Do międzynarodowej oferty CNN International dołączy również program Jake’a Tapper’a „The Lead”. W tej nowej produkcji, emitowanej o godzinie 22.00 CET, prowadzący przeanalizuje i skomentuje najważniejsze nagłówki prasy amerykańskiej danego dnia.

Wcześniej natomiast, o 15.00 CET, obejrzymy nową propozycję z oferty biznesowej kanału – „First Move” z prowadzącą Julią Chatterley. Ten dynamiczny program, nadawany na żywo z Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych, przedstawi widzom najświeższe wiadomości zarówno z amerykańskiego , jak i globalnego rynku oraz podsumuje najważniejsze biznesowe informacje z danego dnia.

Chatterley pojawi się również w kolejnym programie nadawanym z giełdy w Nowym Jorku –  „The Express” Richard’a Quest’a. Produkcja ta emitowana będzie o 18.00 CET i dostarczy widzom dawkę najnowszych wiadomości na temat bieżących zmian na światowych rynkach finansowych.

W ofercie stacji pojawią się również znane i popularne programy. Jednym z nich jest „Hala Gorani Tonight”,  dostępny na kanale już o godzinie 20.00 CET. W produkcji poznamy najważniejsze informacje z danego dnia i dowiemy się jakie historie kryją się za najgłośniejszymi nagłówkami.

O 21.00 CET Quest poprowadzi również flagowy, biznesowy program kanału CNN International „Quest Means Business”, gdzie prezentowane będą wywiady, analizy oraz wydarzenia z finansowego świata.

Na koniec dnia, o 23.00 CET, widzowie z regionu EMEA będą mogli zobaczyć skrót najważniejszych wydarzeń oglądając „CNN Today”. Znajdzie się tam podsumowanie nagłówków, które ukazały się w minionej dobie na całym świecie oraz zapowiedzi nadchodzącego dnia.

Od 14 września, w każdy piątek o 23.00 CET, powróci również „State of America”.

Źródło: CNN International

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...