Clue PR i K2 Precise dla tedee

Informacja Prasowa - 04.06.2020
217

Clue PR i K2 Precise dla tedee

Clue PR i K2 Precise dla tedee

Clue PR odpowiada za działania komunikacyjne, a K2 Precise zajmie się obsługą mediową związaną z wprowadzeniem na rynek nowej polskiej marki inteligentnych zamków do drzwi tedee, wspieranej przez GERDA.

W wyniku wygranego przetargu Clue PR odpowiada za działania komunikacyjne związane z wprowadzeniem produktów tedee na polski rynek. W zakres obowiązków agencji wchodzi kompleksowa obsługa w obszarach brand i product PR, w tym prowadzenie biura prasowego, pozycjonowanie eksperckie oraz influencer marketing. Agencja wspiera także niestandardowe działania promocyjne tedee.

W wyniku wygranego przetargu agencja K2 Precise zajmie się natomiast wsparciem działań sprzedażowych. W celu precyzyjnego dotarcia do wcześniej zdefiniowanych segmentów klientów, przeprowadzone zostaną działania Performance, SEM, Social Ads, Programmatic i konsulting analityczny. W późniejszym etapie działania skupią się na aspekcie świadomościowo-wizerunkowym z możliwością rozwoju na rynki zagraniczne. K2 Precise będzie blisko współpracować z agencją K2, odpowiedzialną za kreację kampanii.

Agencje rozpoczęły długoterminową współpracę z tedee w maju 2020 roku.

Comments

comments

217
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...