Click Community zostało partnerem nowego projektu edukacyjnego!

Informacja Prasowa - 26.02.2018
133

Click Community zostało partnerem nowego projektu edukacyjnego!

Click Community znalazło się w gronie 20 partnerów Akademii WhitePress, w ramach której będzie szkolić marketerów i właścicieli firm z content marketingu i influencer marketingu.

Wiedza oparta na praktyce – to hasło przewodnie nowego projektu edukacyjnego, której click community zostało partnerem. Akademia WhitePress we współpracy z ekspertami z branży będzie szkolić marketerów i właścicieli firm w zakresie influencer marketingu oraz contentu. Akademia, to także cykliczne publikacje bezpłatnych materiałów: porad video, badań i raportów. Program Akademii zapowiada również systematyczne szkolenia otwarte z influencer marketingu oraz SEO i content marketingu.

Chcemy prezentować nowe trendy, pokazywać przydatne narzędzia, udostępniać materiały takie jak poradniki, wzory umów i raportów; badać rynek, a także przedstawiać szczegółowe case study. Rozmawiając z uczestnikami naszych poprzednich szkoleń oraz wydarzeń, na których byliśmy prelegentami, zauważyliśmy, że marketerzy szukają informacji na temat pomiaru działań z twórcami internetowymi. Pytają też o narzędzia ułatwiające prowadzenie kampanii. Chcemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań – mówi Patrycja Górecka-Butora, szef działu influencer marketing w WhitePress.

 

Comments

comments

133
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...