Clear Channel Poland prezentuje nowe, spektakularne ekrany LED

Informacja Prasowa - 23.11.2020
87

Clear Channel Poland prezentuje nowe, spektakularne ekrany LED

Clear Channel Poland prezentuje nowe, spektakularne ekrany LED

Cztery niezwykle efektowne, podwieszane nośniki LED, oferowane przez Clear Channel Poland, jedną z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce, już od grudnia dostępne są w Galerii Wileńskiej w Warszawie. Podwieszane ekrany to kolejny krok w rozwoju sieci nośników DOOH (digital out-of-home) firmy, dostępnych m.in. w 14 galeriach handlowych premium w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Nowo oferowane digitale rozmieszczone są w głównej strefie galerii, którą rocznie odwiedza 15 mln osób. Galeria Wileńska zlokalizowana jest w kluczowym miejscu Warszawy i łączy funkcje centrum handlowego z dworcem kolejowym, będącego ważnym punktem przesiadkowym z metra, autobusów i tramwajów, co ma znaczący wpływ na odwiedzalność galerii, a tym samym na zasięg kampanii.

Nowoczesna powierzchnia reklamowa daje gwarancję najwyższej jakości i unikalnej ekspozycji prezentowanych materiałów. Podwieszane ekrany o wymiarach 2 na 3 metry zapewniają wyjątkowo dobrą widoczność, także z daleka.

Nośniki LED to kolejne, po zewnętrznych ekranach na Galerii Mokotów i Westfield Arkadia, spektakularne digitale dostępne w portfolio Clear Channel Poland. Firma, we współpracy z Unibail Rodamco Westfield, stawia na dalszy rozwój sieci tego segmentu.

Podwieszane nośniki LED to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy oczekują, że ich reklamy będą nie tylko wzbudzać zainteresowanie, ale także będą lepiej zauważalne. A to gwarantują im właśnie nasze nowe ekrany spektakularne, dzięki którym możemy zwiększyć dotarcie kampanii i prowadzić jeszcze bardziej skuteczne działania reklamowe – podkreśla Michał Kaliński, Dyrektor Sprzedaży w Clear Channel Poland.

Comments

comments

87
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...