Clear Channel Poland poszerza sieć citylightów i digitali w Trójmieście

Informacja Prasowa - 01.10.2021
94

Clear Channel Poland poszerza sieć citylightów i digitali w Trójmieście

Clear Channel Poland poszerza sieć citylightów i digitali
w Trójmieście

Clear Channel Poland, jedna z wiodących firm reklamy zewnętrznej w Polsce, rozbudowuje swój zasięg citylightów i digitali w Trójmieście. Do końca października tego roku uruchomionych zostanie ponad 100 nowych powierzchni reklamowych w najbardziej atrakcyjnych punktach Gdańska.

Już za miesiąc na terenie Gdańska klienci będą mogli korzystać z nowych powierzchni reklamowych oferowanych przez Clear Channel. Sieć 100 dodatkowych nowych powierzchni citylightów i digitali pojawi się w prestiżowych punktach aglomeracji i głównych ciągach komunikacyjnych, gwarantując tym samym optymalny zasięg i dotarcie do szerokiej widowni, zarówno pieszych, kierowców, jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

Nośniki Clear Channel zostaną zbudowane zgodnie z wszelkimi przepisami Uchwały Krajobrazowej.

Nowe powierzchnie reklamowe to uzupełnienie dotychczasowej oferty dostępnej w portfolio firmy w Trójmieście, gdzie Clear Channel jest obecny od blisko 20 lat.

– Cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli zaproponować naszym klientom z Trójmiasta nowe nośniki w atrakcyjnych lokalizacjach, dzięki którym zwiększą oni dotarcie swoich kampanii i będą prowadzić jeszcze skuteczniejsze działania reklamowe. Nasza oferta to kolejny krok w rozwoju tego segmentu reklamy zewnętrznej i poszerzania swojego zasięgu na rynku – podkreśla Dariusz Janczewski, CEO Clear Channel Poland.

Comments

comments

94
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...